Brytyjski profesor głosi apokalipsę – według niego już wkrótce uderzy w Ziemię potężna asteroida!

asteroida koniec świata 2015
The following two tabs change content below.

Mikel

Tropiciel newsów i ciekawych informacji. Fan technologii, mediów i motoryzacji. Nie wyobrażam sobie dnia bez internetu i mediów społecznościowych.

Profesor Robert Walsh z Uniwersytetu w Lancashire zapowiada, że potężna asteroida o średnicy 11 kilometrów zbliża się nieuchronnie do Ziemi. Naukowiec ostrzega aby przygotować się na najgorsze i aby nie ufać komunikatom NASA

Kiedy będzie koniec świata? Do Ziemi zbliża się asteroida

Z początkiem 2015 roku wielu niezależnych naukowców sugerowało, że Ziemia jest zagrożona kolizją z kosmicznym obiektem. Ostatnimi czasu udało się doprecyzować tę datę. Rzekoma katastrofa i armagedon ma nastąpić już wkrótce bo w dniach 22-28 września tego roku. Robert Walsh apeluje, aby ludzie wykorzystali pozostały czas na „spędzeniu go z najbliższymi”.

Jak można przeczytać na międzynarodowych portalach – w Ziemię ma uderzyć asteroida, która unicestwi Amerykę Środkową i Południową. Efektem kolizji byłoby ogromne tsunami, które zniszczyłoby resztę kontynentów. Ludzie są tak przestraszeni, choć główne media raczej unikają tematu, że NASA w celu uspokojenia obaw zdecydowała się wydać oficjalny komunikat.


MODNE STROJE KĄPIELOWE NA KAŻDĄ FIGURĘ - SUPER CENY TRENDY 2017 | REKLAMA

Najśliczniejsze kostiumy kąpielowe - kliknij


Czy ludzkość przetrwa?

maska gazowa

Wg brytyjskiego naukowca profesora Roberta Walsha ludzkość ma znikomą szansę aby przetrwać kolizję 11 kilometrowego obiektu z Ziemią. Dla porównania obiekt, który wyeliminował dinozaury miał o 1 km mniejszą średnicę. Badacz przypomniał o meteorycie z Czelabińska, który w 2013 roku eksplodował nad Rosją, i który nie został wykryty przez NASA. Dlatego Robert Walsh uważa, że nie można ufać w pełni zapewnieniom amerykańskiej agencji.

Jak się przygotować na apokalipsę?

Badacze NASA twierdzą, że nie ma skutecznej metody, która byłaby w stanie powstrzymać taką siłę i nie mamy wpływu na to co nieuniknione, a koniec świata i tak kiedyś w końcu nastąpi. Jednak nie teraz. Przedstawiciele NASA uspokajają, że nie ma podstaw do obaw; w historii niejednokrotnie miał być już koniec świata jednak żaden  nigdy się nie sprawdził, a ziemia wciąż ma się świetnie. I zapewne tak samo będzie tym razem.

Do całej sprawy należy oczywiście podchodzić z należytym dystansem i spokojem. Co jednak podkreślają obserwatorzy – w mediach głównego nurtu przekaz o rzekomo zbliżającym się armagedonie jest znikomy (w przeciwieństwie na przykład do osławionego słynnego roku 2012). Za to wielu niezależnych naukowców, analityków i badaczy łącząc pewne fakty twierdzi, że coś faktycznie może być na rzeczy. I oczywiście doszukuje się masy teorii spiskowych o elitach tego świata chcących ukryć przed ludzkością prawdę o zbliżającym się końcu.

Zapewne jednak, jak to zawsze w tego typu przypadkach bywa, końcówka września 2015 roku nie będzie oznaczała końca dla Ziemi i ludzkości. Oby 🙂

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się spodobał 🙂 Jeśli jesteś kobietą sprawdź koniecznie co dla Ciebie mamy tutaj. Panom polecamy miejsce tutaj. Dla Twojego dziecka - dziewczynka tutaj, chłopiec tutaj. Wszystko dla Twojego domu tutaj.
Potrzebujesz gotówki na wakacje? Kliknij
 

5 komentarzy "Brytyjski profesor głosi apokalipsę – według niego już wkrótce uderzy w Ziemię potężna asteroida!"

  1. Tak… Co roku mamy „koniec świata”… i od setek lat jakoś dalej wszystko się toczy jak powinno. Ci którzy ogłaszają rzekome armagedon chcą tylko zarobić kasiory i mieć swoje 5 minut sławy… a później żyć w pełnym dostatku.
    Po prostu to staje się powoli chore!

  2. fly high

    Na gadaniu się skończy jak zawsze co nie zmienia faktu, że kiedyś tam tego typu obiekt może skasować ziemię i całą ludzkość

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.