Masz bloga? Promuj go u nas za darmo i zarabiaj na tym! kliknij            Rosoklub - zobacz jak wiele zyskujesz! kliknij

James Bond to bohater wyjątkowy. Gustuje, jak większość facetów, w pięknych kobietach i szybkich samochodach. Jeśli chodzi o te drugie, wybór padł na Aston Martina – zacne auto – trzeba przyznać

Aston Martin DB10

Model Aston Martin DB10 został ujawniony podczas konferencji prasowej dotyczącej najnowszej części przygód Jamesa Bonda pt. „SPECTRE” (akronim od słów Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion symbolizujących organizację terrorystyczną z książek Iana Fleminga). Andy Palmer – szef marki Aston Martina – zapowiedział, że powstanie jedynie 10 egzemplarzy przeznaczonych na potrzeby filmu. Model ten będzie ukoronowaniem 50-letniej współpracy angielskiej marki z twórcami filmowej serii o przygodach słynnego Agenta 007.

Najsłynniejszy agent w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości zawita na wielkim ekranie 6 listopada 2015 roku. Wówczas to będzie można podziwiać piękny model Aston Martina w całej krasie. W filmie z pewnością nie zabraknie spektakularnych i pełnych emocji scen pościgów!

Astona Martina DB10 można traktować jako swoistą zapowiedź przyszłych modeli brytyjskiego producenta i zaprezentowanie drogi, którą obrał producent tych renomowanych, angielskich samochodów – na najbliższe lata

Na koniec mała ciekawostka. Czy wiecie, że dublerem Daniela Craiga w efektownych scenach pościgowych jest Ben Collins? To nazwisko zapewne nic Wam nie mówi. Ale słynny Stig z programu „Top Gear” to właśnie on. Nie inaczej będzie w najnowszej części przygód Jamesa Bonda.

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się spodobał 🙂 W tym miejscu, jeśli chcesz, zapraszamy Cię na wyjątkowo korzystne zakupy! Jeśli jesteś kobietą sprawdź koniecznie co dla Ciebie mamy tutaj. Panom polecamy miejsce tutaj. Dla Twojego dziecka - dziewczynka tutaj, chłopiec tutaj. Wszystko dla Twojego domu tutaj.

 
The following two tabs change content below.

Mikel

Tropiciel newsów i ciekawych informacji. Fan technologii, mediów i motoryzacji. Nie wyobrażam sobie dnia bez internetu i mediów społecznościowych.