Cracow Fashion Week 2017 [VIDEO]

The following two tabs change content below.

Marta Pustuł

Miłośniczka kina, książki, teatru. Uwielbiam obserwować ludzi i rozmawiać z nimi. Potrafię wyłuskać istotne dla mnie informacje, jednocześnie nie naruszając niczyjej intymności.

Paryż, Mediolan czy Kraków. Co łączy te miasta? Oczywiście Fashion Week! Od 18 do 28 marca 2017 roku Kraków zamienił się w stolicę mody. Tegoroczna edycja Cracow Fashion Week’a odbyła się pod hasłem „Fashion & Ecology”

Cracow Fashion Week 2017

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, która organizowała pokazy, wystawy, debaty, znowu pokazała się od jak najlepszej strony. Każde wydarzenie dopięte było na ostatni guzik i szyte na miarę najlepszych pokazów.

Standardowo impreza rozpoczęła się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Warto wspomnieć, że brali w niej udział nie tylko projektanci z Polski, ale także ze Szwecji, Hiszpanii czy Ukrainy. 18 marca (finał i gala Cracow Fashion Awards) swoją wyjątkową kolekcję przedstawiła Pat Guzik, absolwentka i wykładowca SAPU, która wygrała międzynarodowy konkurs EcoChic Design…w Hongkongu! 🙂
Każdego dnia odbywały się warsztaty i wykłady, które gromadziły rzesze fanów mody, a także osób, które chciały posłuchać debat. Warto wspomnieć, że debaty dotyczyły społecznej odpowiedzialności mody. Dodatkowo, w Kinie Pod Baranami odbyły się pokazy filmów, które poruszały kwestie związane z ochroną zwierząt (wielkie brawo!). Partnerami wydarzenia były duże międzynarodowe organizacje takie jak CSR (Corporate Social Responsibility), The PETA Foundation czy Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie.


MODNE STROJE KĄPIELOWE NA KAŻDĄ FIGURĘ - SUPER CENY TRENDY 2017 | REKLAMA

Najśliczniejsze kostiumy kąpielowe - kliknij


Cracow Fashion Week 2017

Na zakończenie również warto było czekać.24 marca odbyła się Gala Finałowa Cracow Fashion Week Awards 2017 w HYUNDAI AUTONEO FASHION SHOW z okazji otwarcia nowego salonu samochodowego AUTOREMO.

Projekty młodych projektantów przedstawione ostatniego dnia Fashion Week’a były śmiałe i przykuwające wzrok. Galę poprowadził Kuba Wesołowski,który swoim niskim głosem opisywał każdą z kolekcji i przedstawiał projektantów. O oprawę muzyczną zadbała piękna i utalentowana Ana Andrzejewska. Oczywiście po części oficjalnej nastąpiła część nieco luźniejsza,, tak zwany after…ale mogę powiedzieć jedynie, że drinki i przekąski były równie pyszne, jak całe wydarzenie modowe.

P.S. Dziękuję Krakowskiej Szkole Artystycznej za naprawdę kapitalne wydarzenie! 🙂

Poniżej krótka relacja video z wydarzenia

fot. cracowfashionweek.com

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się spodobał 🙂 Jeśli jesteś kobietą sprawdź koniecznie co dla Ciebie mamy tutaj. Panom polecamy miejsce tutaj. Dla Twojego dziecka - dziewczynka tutaj, chłopiec tutaj. Wszystko dla Twojego domu tutaj.
Potrzebujesz gotówki na wakacje? Kliknij
Ten artykuł znaleziono m.in. poprzez zapytanie:
  • sposób na cellulit
 

Brak komentarzy "Cracow Fashion Week 2017 [VIDEO]"

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.