Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę zacząć zarabiać?

Szybki start

Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od kariery Redaktora w naszym serwisie:

 

  • Zarejestruj się w Rosomag.pl i opublikuj co najmniej 3 artykuły

  • Jeśli jeszcze nie masz konta Google AdSense® załóż je

  • Wprowadź swój identyfikator AdSense® w naszym serwisie i publikuj kolejne artykuły

Dlaczego warto publikować w Rosomag.pl?

Rosomag.pl to nowoczesny magazyn lifestyle, który oprócz doskonałej jakości artykułów oferuje  możliwość zarabiania i/lub promowania swojego biznesu, projektu, bloga, fanpage itd. na naszych łamach. Rosomag to innowacyjny, dopracowany i starannie prowadzony serwis. Zintegrowany z mediami społecznościowymi. Ty skupiasz się wyłącznie na pisaniu. Całą resztę żmudnej pracy wykonujemy za Ciebie. Nie ponosisz żadnych kosztów, ani nie zaprzątasz sobie głowy stroną techniczną.

Czytaj więcej…

Co mogę zyskać dzięki współpracy?

  • środki finansowe

  • darmową promocję swoich projektów spoza serwisu

  • cenne doświadczenie redaktorskie w profesjonalnym serwisie (przydatne np. w CV)

  • możliwość publikacji swoich tekstów w doskonałej oprawie i otoczeniu

Czy podpisuję umowę? A może muszę mieć firmę? Czy muszę mieć 18 lat?

Nie musisz podpisywać umowy. Nie musisz mieć firmy. Pieniądze wypłaca Ci zewnętrzny operator reklamowy – Google AdSense® (musisz mieć konto). Aby założyć swoje konto Google musisz mieć ukończone 18 lat .

W serwisie Rosomag.pl możesz publikować (i rozwijać bazę swoich artykułów) po ukończeniu 16 lat (za zgodą opiekunów). Po ukończeniu 18 lat możesz aktywować reklamy, które obejmą wszystkie Twoje dotychczasowe artykuły!

Jakie jeszcze warunki muszę spełnić aby zostać Redaktorem?

Artykuły muszą być Twojego autorstwa. Musisz potrafić tworzyć ciekawe i poprawne teksty, a samo pisanie powinno sprawiać Ci przyjemność. Potrzebujesz także mieć dostęp do urządzenia z internetem (co oczywiste).

W jaki sposób zarabiam? Ile mogę zarobić?

Aż 80 % emisji reklam pracuje na Twoje konto

W Twoich artykułach publikujemy reklamy pracujące bezpośrednio na Twoje konto – tylko Ty masz do niego dostęp. Obecnie reklamy z Twoim identyfikatorem są emitowane w 8 na 10 przypadkach (czyli 80%). Im więcej dobrych artykułów opublikujesz, tym większy sukces możesz osiągnąć. Pamiętaj, że artykuł piszesz tylko jeden raz! Natomiast kiedy zostanie już opublikowany – pracuje na Ciebie non stop; nawet kiedy śpisz! Cały proces jest maksymalnie uproszczony i zautomatyzowany. Twoim zadaniem jest wyłącznie pisanie ciekawych tekstów.

Zarobki zależą od wielu czynników – głównie ilości, tematyki i popularności Twoich publikacji. W tym przypadku cierpliwość i sumienność bardzo popłaca (jeśli chcesz zgłębić temat wyszukaj w Google „zarobki adsense”).  Jeśli chcesz rozwijać się jako Redaktor i czerpać z tego coraz większe profity – Rosomag.pl jest miejscem dla Ciebie 🙂 Co istotne, popularność naszego serwisu niezmiennie rośnie. Wpływa to bezpośrednio na coraz lepszą oglądalność wszystkich artykułów.

Czy muszę płacić jakiś abonament? Co jeśli chcę zrezygnować?

Nie musisz ponosić żadnych kosztów czy opłat jako Redaktor.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z publikowania – nic Cię nie zobowiązuje.

Co może być przedmiotem moich publikacji?

Kategorie w ramach których możesz publikować są widoczne na samej górze strony (Styl życia, Świat i podróże, Rozrywka i sztuka itd.). Jak widzisz, tematyka jest bardzo szeroka. Nie masz pewności czy możesz poruszyć dany temat lub nie widzisz dla siebie odpowiedniej kategorii? Skontaktuj się z nami.

Mam już bloga poza Rosomagiem - czy mogę to jakoś wykorzystać?

Generalnie teksty publikowane w naszym serwisie muszą być unikatowe. Jednakże możemy wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie. W tym celu skontaktuj się z nami.

Zakładając profil w naszym serwisie możesz go nazwać adresem swojego bloga (czy też strony firmowej, fanpage itp.) – np. blogmarty.pl. Dodatkowo w ustawieniach swojego profilu w pozycji „Witryna internetowa” ustaw swój adres – np. http://blogmarty.pl. Wówczas każdy Twój artykuł będzie doskonałą promocją i odnośnikiem (po kliknięciu Twojego profilu) do Twojego bloga.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI? ZADAJ PYTANIE

Ten artykuł znaleziono m.in. poprzez zapytanie:
  • Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania