O nas

plakietka newRosomag.pl to uruchomiony w październiku 2014 r. internetowy magazyn lifestyle o bogatej i zróżnicowanej treści. Serwis jest kierowany do nowoczesnych kobiet ale jest także chętnie czytany przez mężczyzn. Największą grupę odbiorców stanowią kobiety w wieku 25-34 lat. Wybierają nas osoby ciekawe otaczającego świata, które chcą pogłębiać swoją wiedzę, a także śledzić rozmaite trendy. Rosomag.pl oferuje również możliwość współpracy. Możesz w łatwy sposób publikować swoje teksty i emitować w nich automatycznie reklamy z systemu Google AdSense® pracujące bezpośrednio na Twoje indywidualne konto. Lub możesz promować swój projekt z zewnątrz (np. sklep internetowy). Nasz serwis to także możliwość skorzystania z najlepszych kuponów, promocji i zniżek na okazyjne zakupy w sieci!

Redaktorzy i Promotorzy – pisz o tym, co Cię interesuje i zarabiaj lub promuj np. swoją firmę czy dowolny projekt

Współpraca redaktorska jest maksymalnie zautomatyzowana i uproszczona. Ty skupiasz się wyłącznie na pisaniu. My redagujemy Twój tekst, zamieszczamy zdjęcia (oczywiście też możesz to robić). Nazywamy to Redaktor (minimum trzy zatwierdzone publikacje).

Drugą możliwością współpracy jest publikowanie Twoich artykułów o branży, która jest Ci bliska, z „przemyconą” reklamą Twojego biznesu, projektu czy też bloga itd. Nazywamy to Promotor. Jest to nowoczesna i skuteczna forma marketingu internetowego – tzw. marketing treści (ang. content marketing).

ROSOMAG.PL - Magazyn lifestyle

Rosomag.pl – innowacja i jakość

Publikacje Redaktorów i Promotorów są ze sobą przemieszane w ramach magazynu, a wszystkie treści starannie promujemy m.in. w Google i Facebooku. Nasza idea – współtworzenia magazynu przez zawodowych dziennikarzy, dopuszczenie chcących publikować czytelników do komercyjnej części projektu plus udział Promotorów (głównie są to marketingowcy lub przedsiębiorcy)jest innowacyjną koncepcją prowadzenia nowoczesnego serwisu internetowego, bogatego i zróżnicowanego merytorycznie, utrzymanego w duchu Web 2.0; kreatywnej społeczności internautów. Rosomag.pl jest efektywnym nośnikiem nowoczesnego, modnego i skutecznego marketingu internetowego – tzw. „marketingu treści” (content marketing) dlatego możesz u nas skutecznie wypromować swój projekt z zewnątrz. Zapraszamy firmy do współpracy.

Serwis Rosomag.pl powstał w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i modny design. Rosomag.pl jest silnie zintegrowany z mediami społecznościowymi. Nasz projekt jest bardzo starannie prowadzony i będzie nieustannie rozwijany i promowany. Dlatego warto być z nami!

Zapraszamy do regularnych odwiedzin, a zainteresowane osoby oraz firmy do podjęcia współpracy.

Redakcja