Masz bloga? Promuj go u nas za darmo i zarabiaj na tym! kliknij            Rosoklub - zobacz jak wiele zyskujesz! kliknij

YouTube jest serwisem należącym do Google. Ta najbardziej znana video platforma świata liczy już sobie 10 lat. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do darmowych i nieograniczonych treści – w tym muzycznych. Jednak  już wkrótce będzie miała miejsce mała rewolucja!

YouTube to prawdziwa potęga. Z miliardem unikalnych użytkowników miesięcznie serwis jest obok Google i Facebook najbardziej popularną stroną internetową świata. Wielu internautów odwiedza serwis z myślą o oglądaniu teledysków i słuchaniu muzyki.

Jest niemal pewne, że właśnie na YouTube znajdziemy dowolny materiał muzyczny – jeśli tylko wyszedł on poza obieg garażowy. W serwisie zamieszczona jest przeogromna ilość piosenek i utworów muzycznych. Niestety nie wszystkie z nich są dobrej jakości. Wiele starszych materiałów to rzeczy zgrywane np. z magnetowidów VHS domową metodą (tzw. rip’y).

Google uwzględniając zapotrzebowanie na tego typu usługę postanowiło wprowadzić na rynek nowy muzyczny serwis  o nazwie YouTube Music Key!

Płatny serwis Premium

Subskrypcja wynosi $7,99 miesięcznie. Serwis umożliwia słuchanie muzyki bez reklam oraz z wyłączonym ekranem. Możliwe będzie także zgrywanie muzyki i odsłuchiwanie jej w trybie offline. W YouTube Music Key znajdzie się aż 30 milionów utworów w najlepszej, dostępnej jakości. Utwoty będą skatalogowane. Platforma będzie dostępna w wersji desktopowej oraz mobilnej. Będzie dedykowana aplikacja dla systemu Android, a później iOS.

Serwis ma wystartować 17 listopada 2014 roku w ramach beta testów. Na początku jego zasięg będzie obejmował jedynie 7 krajów – Stany Zjednoczone, Hiszpanię, Włochy, Portugalię, Finlandię Irlandię oraz Wielką Brytanię. Początkowo, aby skorzystać z usług nowego serwisu, potrzebne będzie zaproszenie. W pierwszej kolejności otrzymają je wybrani, zarejestrowani użytkownicy YouTube, którzy w ramach testów przez 6 miesięcy będą mogli bezpłatnie korzystać z nowego serwisu.

Już wkrótce, po uruchomieniu platformy – będziemy mogli powiedzieć więcej.

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się spodobał 🙂 W tym miejscu, jeśli chcesz, zapraszamy Cię na wyjątkowo korzystne zakupy! Jeśli jesteś kobietą sprawdź koniecznie co dla Ciebie mamy tutaj. Panom polecamy miejsce tutaj. Dla Twojego dziecka - dziewczynka tutaj, chłopiec tutaj. Wszystko dla Twojego domu tutaj.