Adidas Superstar – legenda wśród butów [PR] - ROSOMAG.PL
adidas super star

Adidas Superstar – legenda wśród butów [PR]

Stylowe i ponadczasowe. Od 50 lat rządzą miejskim stylem. Czy już wiecie o czym mowa? Oczywiście o Adidas Superstar, które od samego pojawienia się okrzyknięto hitem. Dlaczego są tak popularne i do dziś święcą triumfy sprzedażowe? Dlaczego tak często są kojarzone z koszykarzami i hip-hopowcami? Odpowiedzi znajdziecie poniżej

Legenda Adidas Super Star

Jeśli sądzicie, że moda na Superstary to powrót do lat 90., to grubo się mylicie. Najbardziej klasyczny model w portfolio Adidas ma niemal 50 lat i niedawno powrócił w kultowej odsłonie. Gdy w 1969 roku marka zaprezentowała swoje najnowsze dzieło, nikt nie spodziewał się, że przejdzie ono do historii. Co ważniejsze – przez pół wieku wygląd Superstarów w ogóle się nie zmienił. Najbardziej klasyczna wersja tego modowego hitu ma biały kolor i trzy czarne paski. Cechą, która go wyróżnia jest gumowa osłona na palce, która ma kształt… muszli. Dlatego bardzo często but nazywany jest „shell toe” lub  „shell shoes”.

Ten model od początku „był skazany na sukces”. Większość graczy NBA go nosiła i białe sneakersy błyskawicznie stały się hitem. Każdy dzieciak mieszkający na przedmieściach chciał je mieć. Również raperzy zaczęli dostrzegać potencjał drzemiący w Superstarach. Były one nieodłączną częścią garderoby hip-hopowców z grupy RUN D.M.C. Czarne kurtki i spodnie oraz białe „shell toe” królowały na scenie podczas koncertów. Muzycy „nosili się” tak, aby zwrócić uwagę swoich fanów. Nawiązując do więziennej estetyki, z butów wyciągnęli sznurówki i języki. Chłopacy identyfikowali się z marką tak bardzo, że napisali utwór „My Adidas”. Piosenka była hymnem na cześć Superstarów. Dlatego korporacja postanowiła szybko wykorzystać popularność zespołu i podpisała z nim milionowy kontrakt.

rundmc
Adidas Superstar były nieodłączną częścią garderoby legendarnych hip-hopowców z grupy RUN D.M.C fot. | carboncostume.com

W latach 90. Superstary nosili wszyscy: od dzieciaków po gwiazdy formatu Madonny. Były stałym elementem mody ulicznej. Niestety po wybuchu popularności nagle zniknęły i przez dekadę nikt ich nie widział. Aż do teraz! Z wielkim hukiem powróciły i przeżywają „drugą młodość”. Przekonajcie się czy też je pokochacie, bo w 1but są one niezaprzeczalnym hitem!

Adidas Superstar to buty jedyne w swoim rodzaju. Są to niepowtarzalne półbuty uniwersalne z przeznaczeniem na cały rok. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Chociażby ze względu na to że producent, firma Adidas postawiła w tym przypadku na bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, oraz szczególnie na stabilizację stopy co zmniejsza ryzyko odniesienia kontuzji. Gwarantują to nowoczesne rozwiązania , które zostały zaprojektowanie specjalnie z myślą o tej rodzinie butów. Za wentylację i przyjemność noszenia odpowiada cholewka, do produkcji której użyto odpowiednio dobranych komponentów skóra naturalna. Model uniwersalny, który może jest polecany dla wszystkich.

fot. youtube.com

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀