Angelina Jordan - życiorys i kariera | ROSOMAG.pl
Angelina Jordan
fot. last.fm

Angelina Jordan – talent nie z tej ziemi [VIDEO i GALERIA]

Na scenę castingu norweskiej edycji Mam Talent wychodzi nikomu nieznana osoba. Śpiewa bardzo trudną i depresyjną piosenkę Gloomy Sunday. Wykonanie utworu, interpretacja, warsztat i niezwykła energia budzą zachwyt  jurorów i publiczności. Wszyscy są wstrząśnięci występem, jak i wykonawcą; 8-letnią dziewczynką o imieniu Angelina Jordan

Tak na scenie programu telewizyjnego w 2014 roku narodziła się wyjątkowa wokalna gwiazda. Według licznych opinii jedna z najzdolniejszych i najbardziej niesamowitych wokalistek!

Angelina Jordan – gwiazda nie z tej ziemi

Angelina Jordan (ur. 10 stycznia 2006 roku w Norwegii) już jako czteroletnia dziewczynka wyszukiwała utwory w serwisie YouTube. Największe wrażenie robiła na niej Whitney Houston, która wówczas stała się jej wokalną idolką. Jednak muzyka pop nie była jej granicą. Szybko zakochała się w najtrudniejszym gatunku muzycznym jakim jest jaaz i pokochała takich artystów jak amerykańska śpiewaczka jaazowa Billie Holiday. Choć wydaje się to niewykonalne, czy wręcz niemożliwe w jej wieku, zaczęła doskonale interpretować i śpiewać bardzo trudne utwory swoich ulubionych artystów.

Rodzice Angeliny Jordan

Rodzice szybko zdali sobie sprawę z jak wielkim talentem mają do czynienia i zgłosili córkę do programu Mam Talent (Norway’s Got Talent).

Na następnej podstronie zapis video z jej pierwszego publicznego występu podczas castingu do programu.

„Myślę, że masz w sobie starą duszę, która żyje tam od wielu lat. Od początku miałem gęsią skórkę. Naprawdę, brak mi słów” – skomentował jej występ jeden z jurorów. „Myślę, że urodziłaś się, by śpiewać, mamy przed sobą prawdziwą gwiazdę” – oceniła inna jurorka.

Młoda artystka równie doskonale poradziła sobie w kolejnym etapie, wykonując piosenkę Nancy Sinatry – Bang Bang. 

Ostatecznie Angelina Jordan wygrała całą edycję norweskiego Mam Talent!

Angelina Jordan – nieziemski talent

Angelina Jordan
Angelina Jordan – wzbudza zachwyt swoim talentem i nieziemską energią | fot. facebook.com/angelinajordanofficial

Angelina zaskakuje z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze oszałamia swoim talentem. Poziom jej warsztatu wokalnego, ekspresji i artyzmu jest absolutnie niesamowity! Wręcz nieosiągalny dla wielu dojrzałych i zawodowych śpiewaków. A co dopiero dla dziecka.

Drugim powodem, być może nawet ważniejszym od pierwszego, jest niesamowita energia i aura, które biją od Angeliny. Często zdarza się, że podczas jej występów ludzie zaczynają czuć się niesamowicie błogo, niektórzy zaczynają płakać. Po prostu coś pęka w słuchaczach Angeliny Jordan i następuje swoiste emocjonalne katharsis odbiorców jej sztuki.

Zarówno dzieci, jak i dorośli, po prostu kochają Angelinę oraz jej wybitny artyzm. Podczas koncertów wielu z jej widzów odnosi wrażenie, że ma do czynienia z kimś wyjątkowym, z bliżej nieokreśloną i tajemniczą formą absolutu. Najpopularniejsza teoria mówi o „bardzo starej duszy”, która z jakiegoś powodu pojawiła się na ziemi. Być może w jej sztuce chodzi więc o coś więcej niż wyłącznie o przekaz artystyczny. Wiele osób, w tym koneserów muzyki i jaazu, uważa że Angelina Jordan to jedna z najbardziej niezwykłych i uzdolnionych osób z branży muzycznej. Trzeba obiektywnie przyznać, że coś jest na rzeczy. Chociażby uwzględniając nieziemski talent tak młodej osoby jaką jest Angelina.

Poniżej galeria zdjęć Angeliny Jordan

fot. facebook.com/angelinajordanofficial

Angelina Jordan – świetlana przyszłość artystki

Od słynnego występu w Mam Talent minęło już kilka lat. Angelina nie przestaje śpiewać i zdobywać serca nowych fanów. Wraz z wiekiem jest coraz bardziej świadoma swojego głosu, możliwości i roli, którą wypełnia. Jak twierdzą wielbiciele Angeliny –

„jej głos jest pełen emocji i płynie z głębi serca, jest darem niebios”.

Nie sposób przejść obojętnie obok takiego talentu. Fani są przekonani, że gdy Angelina dorośnie zostanie najbardziej uznaną śpiewaczką na świecie.

Poniżej występ Angeliny Jordan z 2016 roku

Artystka obecnie intensywnie koncertuje i jeśli wierzyć pogłoskom – kwestią czasu jest ukazanie się na rynku jej debiutanckiej płyty. Utwory śpiewane przez Angelinę i wyświetlane w serwisie YouTube są coraz popularniejsze i odnotowują miliony odsłon (200 milionów w 2017 roku). Jednak sukces nie przewrócił Angelinie Jordan w głowie. Wciąż pozostaje tą miłą, skromną i niezwykłą osobą, której sztuka i przekaz trafiają bezpośrednio do serc tych, którzy są na to gotowi.

Angelina Jordan – dlaczego występuje boso?

Angelina Jordan
fot. en.kidsmusic.info

Młoda artystka zazwyczaj występuje na bosaka. Wiele osób zastanawia się z jakiego powodu. Jak wieść niesie, podczas jednych ze swoich podróży Angelina spotkała biedną dziewczynkę, której spodobały się buty Angeliny – ta nie zastanawiając się ściągnęła je i poprosiła dziewczynkę aby je przyjęła. Angelina Jordan spytała dziewczynkę kim by chciała zostać w przyszłości – ta odpowiedziała, że lekarzem, ale że to tylko marzenie. Angelina odpowiedziała jej aby nigdy nie rezygnowała ze swoich marzeń, i że ona sama również  marzy – aby zostać piosenkarką. Wówczas Angelina postanowiła, że jeśli jej marzenie kiedyś się spełni – będzie koncertować na boso aby oddać hołd spotkanej dziewczynce, a także wszystkim biednym i potrzebującym ludziom.

Jeśli Angelina Jordan wywarła na Tobie wrażenie możesz poniżej udostępnić ten artykuł swoim znajomym – do czego Cię gorąco zachęcamy :)

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀