Świąteczny hit w nowej odsłonie Avril Lavigne ♫♫♫ [AUDIO] - ROSOMAG.PL
zdjęcie poglądowe

Świąteczny hit w nowej odsłonie Avril Lavigne ♫♫♫ [AUDIO]

Jeden z najstarszych utworów zatytułowany „Baby It’s Cold Outside” po raz kolejny doczekał się ponownego covera. Tę słynną piosenkę w całych Stanach Zjednoczonych nagrało już kilkunastu wokalistów, którzy pragną podkreślić w szczególny sposób motyw powstania utworu. Nie można pominąć faktu, że tło muzyczne tej piosenki mocno kojarzy się z okresem świąt. Lecz w tym roku na nowo mogą posłuchać tę piosenkę fani kanadyjskiej aktorki, projektantki mody, wokalistki i filantropki – Avril Lavigne , która wykonuje ją w duecie z Jonny Blue

Baby It’s Cold Outside i Avril Lavigne

Baby It’s Cold Outside jest to zupełnie nowa pozycja na liście opublikowanych utworów przez Avril Lavigne. Wokalistka zazwyczaj w swojej twórczej pracy kierowała się głównie w strony popu, pop rocku, rocku oraz pop punku. Jej muzyka wydaje się być bardzo zróżnicowana, a momentami odrobinę przesłodzona. Nie można też stwierdzić jednoznacznie, że prezentowany utwór odstaje od poprzednich jej kawałków poza opublikowanymi balladami, które na długi czas potrafią zapaść w pamięci. Baby It’s Cold Outside to nic innego jak magiczna piosenka, która idealnie scali się przy rozgrzanym kominku podczas długich zimowych wieczorów. Utwór niedawno został wydany, chociaż nie jest to jedyny singiel opublikowany w tym roku. Wcześniej doczekała się swojej premiery ścieżka dźwiękowa przy współpracy z Anthony Green pt. „Wings Clipped” , która znalazła się na albumie Chameleon – EP, Grey, która zostaje utrzymana w klimacie electronic.

Tło ścieżki muzycznej

22 listopada 2017 r. za pośrednictwem serwisu Itunes można zakupić ten świąteczny utwór zatytułowany „Baby It’s Cold Outside”, który został wykonany przez Avril Lavigne przy współpracy z Jonnym Blue. Ścieżka dźwiękowa w wyjątkowy sposób przenosi nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącej choinki. Ta muzyczna rozkosz dla naszego zmysłu słuchu jest utrzymywana w spokojnych rytmach. Mocno wyczuwa się jazz z mieszanką popu, a sama ścieżka dźwiękowa trwa dość krótko. W tym wykonaniu przewidywany czas, który poświęcimy na tą propozycje muzyczną, to tylko 02:51 min., co też nie oznacza, że tej symfonii nie możemy odsłuchać ponownie. Obydwa wokale sprawiają, że chce się słuchać tego utworu bez końca, który w swoim przesłaniu niesie coś delikatnego.

Tło graficzne albumu

Avril Lavigne

Okładka tego singla ma w sobie wiele ukrytych symboli. W większej części przeważa kolor czerwony, który od razu może kojarzyć się ze Świętym Mikołajem. Kolejną rzeczą, której wzrok nie może nie zauważyć, to prezentowana gwiazdka. Te duże rozmiary bieli wydają się mówić o zbliżającej się zimie i zimnym powietrzu, tak samo jak nieznaczne ślady lodu i śniegu, które w wielu krajach w tym czasie jest takie modne. W tym wypadku tytuł albumu z lekko pochylonymi literami symbolizuje już tylko oczekiwanie. A zatem ten układ graficznym można interpretować jak taki mały prezent. Zapewne ta niespodzianka została podarowanym wszystkim najwierniejszym fanom, którzy od wielu lat czekali na świąteczną propozycje.

Historia utworu

Warto przypomnieć historię powstania tego szczególnego utworu. Standard powstał w 1944 r. Napisał go Franka Loessera na duet dwóch głosów: żeński i męski. Żeński głos jest określany mianem „The Mouse”, a męski „The Wolf”. Premierowo wykonał go autor tekstu razem ze swoją żoną w hotelu podczas przyjęcia. W 1948 r. prawa do piosenki zostały sprzedane wytwórni MGM, która rok później użyła jej do musicalu Neptune’s Daughter. Sam tekst brzmi jak prośbą. Jest to rozmowa mężczyzny z kobietą po randce. Mężczyzna sugeruje kobiecie, aby została z nim, ale kobieta nie jest do końca tego przekonana. Spór nie zostaje rozstrzygnięty. Utwór kończy się podkreśleniem tytułu, który w wolnym tłumaczeniu oznacza „Kochanie jest zimno na zewnątrz”.

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀