Masz bloga? Promuj go u nas za darmo i zarabiaj na tym! kliknij            Rosoklub - zobacz jak wiele zyskujesz! kliknij

The Voice of Poland to program typu talent show, który swoją premierę w Polsce miał w 2011 roku. Program zdobył ogromną popularność i sympatię milionów polskich telewidzów. Przypominamy jeden z najlepszych występów spośród wszystkich edycji

W II edycji programu w drużynie Tomsona i Barona (Afromental) spotkały się dwie niezwykle uzdolnione dziewczyny (prywatnie przyjaciółki) – Magdalena Tul (znana z występów w programie Jaka to melodia?) oraz Magda Wasylik. Jednym z etapów programu jest tzw. bitwa, podczas której w muzycznym ringu staje na przeciwko siebie duet z jednej drużyny. Dziewczyny podczas bitwy niezwykle energetycznie wykonały przebój Rihanny – „Only Girl (In the World)„. Warto podkreślić niezwykłą aranżację utworu, która wprost porwała do zabawy publiczność i jurorów.


R E K L A M A

Po występie Justyna Steczkowska stwierdziła „Zaśpiewałyście to lepiej niż Rihanna na koncercie w Polsce”.

Chłopacy z Afromental mieli bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie zdecydowali, że do kolejnego etapu przejdzie Magdalena Tul.

Poniżej video z tego niezwykłego występu. Jeśli Ci się spodoba prosimy o lajki i udostępnianie artykułu.

foto: youtube.com

 

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się spodobał 🙂 W tym miejscu, jeśli chcesz, zapraszamy Cię na wyjątkowo korzystne zakupy! Jeśli jesteś kobietą sprawdź koniecznie co dla Ciebie mamy tutaj. Panom polecamy miejsce tutaj. Dla Twojego dziecka - dziewczynka tutaj, chłopiec tutaj. Wszystko dla Twojego domu tutaj.