Horoskop partnerski i żywioły znaków zodiaku – pasujesz do partnera?

horoskop partnerski
horoskop partnerski
Ostatnia aktualizacja:

Dobieranie się w pary jest dość trudnym zadaniem dla każdego z nas. Spotkanie drugiej połówki dość często sprawia wiele problemów i bywa, że spędza nam sen z powiek. Ale może tak naprawdę istnieje klucz doboru partnera? Ludzie od lat wierzą w gwiazdy i astrologię i być może to właśnie dobieranie się w pary wg znaków zodiaku jest przepisem na sukces! Czym jest horoskop partnerski?

Głównym założeniem astrologii jest to, że dobre związki w ogromnym stopniu zależą od tego, spod jakiego znaku zodiaku są partnerzy. Argumentem przeciwnym może być to, że w prawdziwym życiu kierujemy się zupełnie innymi założeniami niż dopasowanie pod względem znaków zodiaku, jednak przyglądając się ile osób codziennie czyta horoskop partnerski, może nie do końca dobrze robimy pomijając właśnie ten rodzaj dopasowania.

Horoskop partnerski żywioły

Ile razy zastanawialiście się, że pomimo całkiem niezłego porozumienia w związku, mamy wrażenie, że jest coś, co nie gra? Że relacja w której jesteśmy nie do końca jest dla nas odpowiednia i, że jest to „coś” czego brakuje?

Jeśli mamy wrażenie, że czegoś nam brakuje, astrologowie podsuwają nam właśnie horoskop partnerski. Według nich, właśnie brak dopasowania pod względem znaków zodiaku jest przyczyną braku tego jednego, ale jakże ważnego składniku tworzącego idealny związek.

Może więc jednak warto zanim zaczniemy śpiewać „I can’t get no satisfaction”  zajrzeć w gwiazdy i sprawdzić  czy nasz obiekt westchnień do nas pasuje? Do rzeczy!

 

Znaki zodiaku dzielą się na cztery grupy – żywioły:

Żywioł Wody – wrażliwość, intuicja i łagodność, serdeczność, cierpliwość

żywioły znaków zodiaku

Właśnie takimi cechami charakteryzują się wodne znaki zodiaku – romantyczne i namiętne Ryby, uczciwe i wrażliwe Skorpiony i ostrożne w miłości Raki