Chłopak do wynajęcia. Jak to wygląda w praktyce?

facet do wynajęcia
facet do wynajęcia
Ostatnia aktualizacja:

Zwracam się do Was piękne Panie. Nie masz z kim iść na studniówkę? Chcesz miło spędzić wieczór przy romantycznej kolacji i lampce wina? Chcesz się podzielić ze mną swoimi spostrzeżeniami, uwagami. Nie masz z kim polecieć na wakacje a nie chcesz jechać sama? Zapraszam, chłopak do wynajęcia to ja – coraz częściej tego typu anonse można znaleźć w sieci

Coraz więcej osób decyduje się na bycie singlem. Albo sami dochodzą do wniosku, że nie chcą tworzyć związku, albo ich życie się tak układa. Jednak bywają dni, kiedy doskwiera brak tzw. drugiej połówki. I proszę, mamy na rynku niszę, którą trzeba koniecznie zapewnić, bo wiadomo, że będzie z tego biznes.

Poduszki w kształcie ramion, w które można się wtulić jak w partnera, to już archaistyczny przeżytek. Teraz w cenie jest żywy człowiek.

Chłopak do wynajęcia – jak to wygląda?

Kiedyś to jedynie mężczyźni mogli pozwolić sobie na luksus, jakim była wynajęta kobieta i najczęściej chodziło nie tylko o towarzystwo, lecz o seksualne atrakcje. Tutaj tego nie ma. Facet do wynajęcia to wyłącznie czysty układ, w dzisiejszych czasach często bez możliwości zakończenia tej relacji w łóżku.

Mężczyźni logując się na specjalne portale muszą przejść przez długi proces rekrutacji. Założyciele amerykańskiej firmy znajdującej się w San Francisco – Josephine Wai Lin i Dalal Khajah, podkreślają, że mają “bardzo ścisły kodeks postępowania i bardzo rygorystyczny proces szkolenia”. Grafika strony głównej i pojawiający się na górze strony krótki filmik, już pokazują nam, że mamy do czynienia z luksusowym portalem mężczyzn do wynajęcia. Na filmie promującym stronę widzimy piękną kobietę siedzącą przy brzegu basenu, jest uśmiechnięta, zrelaksowana. Po jej stronach stoi czterech niesamowicie przystojnych mężczyzn ubranych w garnitury. W rękach trzymają szampana i tylko czekają na jej skinienie.

Właśnie takie jest założenie takich portali. Mężczyźni mają służyć kobietom na czas ich wynajęcia. Mają sprawiać im komplementy, sprzątać, towarzyszyć na zakupach, być mistrzem parkietu podczas imprezy, sprawiać, że przyjaciółki poskręca z zazdrości. Profili do wyboru mamy wiele, musimy jedynie określić swoje oczekiwania dotyczące wyglądu i umiejętności i już mamy przed oczami katalog czekających na nas Panów. Postanowiłam sprawdzić portal amerykański.