Jak spędzać wolny czas we dwoje? - ROSOMAG.PL
spacer
jak spędzać wolny czas

Jak spędzać wolny czas? We dwoje i poza domem – 13 pomysłów

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

W naszym związku nie ma miejsca na nudę! Ciągle do głowy wpadają nam nowe pomysły, a we dwójkę łatwiej i przyjemniej je realizować. ;-) Jak spędzać wolny czas? Jeśli Wy również macie dosyć siedzenia w domu to poniżej przedstawiam kilka pomysłów, które być może sami będziecie chcieli zrealizować ze swoim partnerem, bądź przyjaciółmi. ;) W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam propozycje wspólnego spędzania czasu poza domem

Jak spędzać wolny czas?

Strzelnica

jak spędzać wolny czas? strzelnica
Strzelnica – niesamowite doświadczenie!

Temu kto jeszcze nie był na strzelnicy jak najbardziej polecam! Niesamowite doświadczenie, kiedy trzyma się w ręku broń i dokonuje strzału. Na początku nie byłam chętna, by odwiedzić strzelnicę, ale po kilku pierwszych strzałach bardzo mi się spodobało. Na strzelnicy byliśmy na powietrzu i strzelaliśmy pod okiem instruktora do takich metalowych tabliczek. Pochwalę się, a co! Za pierwszym razem udało mi się przewrócić wszystkie tabliczki, a na koniec nie miałam już do czego strzelać i nabój pozwolono mi zachować w nagrodę. ;-)

2. Weekendowe imprezy

jak spędzać wolny czas? impreza

Ze względu na dużą ilość znajomych kilka razy w miesiącu wypada nam jakaś imprezka. Czasami dostajemy zaproszenie na domówkę, czasami na jakąś imprezę firmową. Zdarzają się także imprezy okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny, czy urodziny. Bywa również tak, że umawiamy się ze znajomymi na mieście w jakiejś knajpce. Zazwyczaj nie kończy się na jednej.
Poza tym takie wyjścia, imprezy są znakomitym pretekstem, by poznać nowe osoby, a także zawrzeć nowe przyjaźnie. Mi osobiście takie spotkania pozwalają się odstresować.

3. Teatr

teatr

Szczerze powiem, że w teatrze nie bywamy często, ale zdarza nam się. Jest to fajne rozwiązanie na wieczór, szczególnie zimowy wieczór. Wyjście do teatru jest jednak trochę kosztowne. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię chodzić do teatru. O wiele bardziej wolę teatr niż kino. W teatrze również panuje specyficzna atmosfera. Wszyscy są elegancko ubrani, pełna kultura – to lubię!

DROGI CZYTELNIKU

Podzielisz się artykułem, który właśnie przeglądasz? To dla nas ważne 🚀

DZIĘKUJEMY - ROSOMAG.PL 💌