Warsztaty kulinarne czyli gotowanie łączy ludzi [PR] - ROSOMAG.PL

Warsztaty kulinarne czyli gotowanie łączy ludzi [PR]

the plate
The Plate Studio Kulinarne, ul. Nowolipki 15, 00-151 Warszawa, tel. 503 636 103

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

Moda na gotowanie to od kilku sezonów jeden z najbardziej wiodących trendów. Polacy kochają gotować, świadczyć może o tym popularność kulinarnych blogów oraz programów telewizyjnych. Przygotowywanie posiłków może być tak samo emocjonujące, co interesujące.  Mało tego dla wielu osób, przyrządzanie posiłków stało się pasją i pewnego rodzaju sposobem na życie. Dowodem są wszelkiego rodzaju warsztaty kulinarne na których nie brakuje chętnych, by szkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów

Gotuj z najlepszymi

Warsztaty kulinarne to bardzo ciekawa forma spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół, rodziny, pracowników, a nawet nieznajomych osób. W Polsce można znaleźć wiele miejsc, w których profesjonalni kucharze chętnie dzielą się swoją wiedzą. Lista proponowanych warsztatów jest bardzo długa: od  kuchni molekularnej, przez tajską, meksykańską po polską. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasuwa się pytanie, które studio kulinarne wybrać?  –  Poszukując idealnego miejsca na warsztaty kulinarne warto zwrócić szczególną  uwagę na atmosferę jaka panuje, wystrój, kucharza prowadzącego, tematykę warsztatów a także jakość produktów z których uczestnicy będą przyrządzać posiłki – radzi Ania Grabowska właścicielka studia kulinarnego The Plate.

Danie - The Plate

Wspólna integracja – warsztaty kulinarne

Coraz chętniej obdarowujemy bliskich karnetami, lub voucherami na różne zajęcia, kursy, warsztaty kulinarne. Wzrost zainteresowania tematyką gotowania zauważyli także właściciele firm i menedżerowie dużych korporacji, którzy wykorzystują potencjał kulinarnych eventów w kontekście integracji zespołu.  To prawda, w naszym studiu największą popularnością cieszą się integracyjne spotkania firmowe oraz przyjęcia urodzinowe – wyjaśnia właścicielka The Plate.

Warsztaty kulinarne Warszawa. The Plate - Studio Kulinarne

Łączymy smaki i ludzi

W przeciwieństwie do książek i programów kulinarnych, warsztaty w studiu dają możliwość wymiany zdań i wzajemnych doświadczeń, to integracja, przełamywanie barier, poznawanie nowych smaków i ludzi. – mówi Ania Grabowska z The Plate. A wiadomo nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja – w szczególności pasja do gotowania.

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀