Masz bloga? Promuj go u nas za darmo i zarabiaj na tym! kliknij            Rosoklub - zobacz jak wiele zyskujesz! kliknij

6 marca 2016 r. był nie lada gratką dla miłośników mody. Właśnie w tę (wcale nie ostatnią) niedzielę, odbył się wyjątkowy Cracow Fashion Week w ICE – Centrum Kongresowym. A więc zaproszenie w dłoń… i na pokaz!

Cracow Fashion Week 2016

Młodzi projektanci z Krakowskiej Szkoły Artystycznej, prezentowali swoje kolekcje przed wyjątkowymi jurorami. W tym roku, szefową jury była dyrektor kreatywna domu mody La ManiaJoanna Przetakiewicz. Jednak nie było to jedyne gorące nazwisko – pokaz mody zaszczycili swoją obecnością także Anna Terej czy Krzysztof Ślusarz – którzy już niedługo będą kierować nową odsłoną Mercedes Benz Fashion Week Warsaw, która zadebiutuje już jesienią. Nad świetnymi zdjęciami czuwali studenci i absolwenci Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF, piękne makijaże modelek zapewnili kreatorzy ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystycznej „Alternatywa”.

Cracow Fashion Week

Szefowa jury CFW – dyrektor kreatywna domu mody La Mania – Joanna Przetakiewicz | źródło fot. krakow.eska.pl

R E K L A M A

 

Dodatkowo smaku dodawała, idealnie dobrana do każdej kolekcji, muzyka, która zabierała widza w inny świat i z pewnością dodawała wyjątkowych doznań.

Szczególne gratulacje należą się Bartoszowi Kuśnierzowi – absolwentowi Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, który swoją niebanalną kolekcją wygrał Cracow Fashion Awards 2016.

Ubrania nowych (być może hot nazwisk) projektantów z pewnością przyciągały wzrok. Jak to bywa na takich pokazach zdarzały się dość nietypowe projekty. Zasłonięte kwiatami twarze i ogromne kapelusze być może nie znajdą zwolenników na codzienne wyjścia, ale zdecydowanie robiły wrażenie na widzach.

Gra świateł dodawała pokazowi tajemniczości i magii, która w połączeniu z muzyką sprawiła, że ten Fashion Week na pewno zostanie na długo w pamięci widzów.

Po pokazie odbyło się afterparty w Baroque Restaurant & Coctail Bar. Przed wejściem na gości czekał czerwony dywan i pyszne drinki takie jak Chanel czy Dior… ale jak to mówią, co się dzieje na afterparty, zostaje na afterparty…

zdjęcie tytułowe: krakow.eska.pl

 

 

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się spodobał 🙂 W tym miejscu, jeśli chcesz, zapraszamy Cię na wyjątkowo korzystne zakupy! Jeśli jesteś kobietą sprawdź koniecznie co dla Ciebie mamy tutaj. Panom polecamy miejsce tutaj. Dla Twojego dziecka - dziewczynka tutaj, chłopiec tutaj. Wszystko dla Twojego domu tutaj.

 
The following two tabs change content below.

Marta Pustuł

Miłośniczka kina, książki, teatru. Uwielbiam obserwować ludzi i rozmawiać z nimi. Potrafię wyłuskać istotne dla mnie informacje, jednocześnie nie naruszając niczyjej intymności.