Dzianinowe propozycje Mango
Mango

Dzianinowe propozycje Mango

Wilki, śnieg i piękne ubrania z miękkiej dzianiny – marka Mango po raz kolejny zachwyca. Ich nowe projekty przygotowują nas na mroźne wieczory, kiedy to właśnie odpowiednio dobrane ubrania pełnią funkcje ochronne i ogrzewają

Mango decyduje się przede wszystkim na miękkie, przyjemne w dotyku dzianiny. Mamy więc niezwykle miękkie bawełny, akryle i domieszki wełny, które nieodłącznie kojarzą się właśnie z tą porą roku.

W nowej kampanii dominują przede wszystkim naturalne, jasne kolory, które nawiązują do górskich szczytów i tajemniczych, lodowych zakątków. Mango proponuje nam melanżowe połączenia, delikatne piaski oraz gołębie odcienie szarości. Wszystko to w połączeniu ze sobą daje wrażenie minimalistycznego podejścia do mody oraz wysmakowanej gry delikatnymi kolorami.

Dzianina jest materiałem, który stanowi punkt wyjściowy do dobierania garderoby na chłodniejsze dni. Oprócz klasycznych swetrów na zimę możemy więc zaopatrzyć się w miękki płaszcz, długą, dzianinową sukienkę, a nawet spodnie wykonane z przyjemnego w dotyku materiału.

Spokój, który emanuje ze zdjęć do listopadowej kampanii widoczny jest nawet w zachowaniu wilków, które są łagodne i lekko rozleniwione. Ta łagodność to właśnie przesłanie Mango dla swoich klientek.

Mango

Mango

Mango

Mango

zobacz więcej rzeczy od Mango

Autor: Dominika M. [answear.com]m]

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀