Endermologia LPG - skuteczne usuwanie cellulitu [PR] - ROSOMAG.PL
endermologia
Alicja Szlachta Gabinet Kosmetyczny | ul. Zawiszy Czarnego 9, 40-872 Katowice, tel. 606 686 066, e-mail: kontakt@perlabeauty.pl

Endermologia LPG – skuteczne usuwanie cellulitu [PR]

Zbliża się wiosna, a później lato, więc może warto poświęcić swojemu ciału więcej uwagi, żeby nie czuć się gorzej wśród otaczających nas ludzi?

Co zrobić, gdy poświęcamy godziny na mordercze treningi, liczymy niemalże każdą kalorię, staramy się dobierać posiłki tak, aby tworzyły one zbilansowaną, pełnowartościową dietę, ale jednak nie zawierały czegoś, na co akurat mamy w danej chwili ochotę, bo uparcie dążymy do idealnej sylwetki?

Z własnego doświadczenia wiem, iż mimo walki z pozbyciem się zbędnych kilogramów ciężko jest doprowadzić nasze ciało do zadowalającego nas efektu.  Każda z nas chciałaby być idealna, jednak jak każdy wie, idealnymi nie będziemy, ale możemy zrobić wszystko by poprawić nie tylko nasz wygląd ale również wzmocnić swoją samoocenę, samopoczucie i zbudować swoje silne ja.

I oto właśnie klucz do sukcesu – endermologia.

Co to jest Endermologia?

Jest to zabieg, który polega na poprawieniu naszej sylwetki, jej modelowaniu, a także i przede wszystkim do zwalczania cellulitu oraz liftingu twarzy. Ma ona nie tylko charakter estetyczny, ale także sportowy i terapeutyczny.

Średnio jeden zabieg trwa 35 minut ale jest to zależne od typu endermologii, najczęściej poleca się wykonanie serii takich zabiegów, ok. 5-6, których efekt jest zaskakujący.

Działanie zabiegów Endermologii

Zabieg endermologii poprzez działanie podciśnienia z równoczesnym precyzyjnym masażem, wykonywanym za pomocą specjalnych rolek, pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę oraz gimnastykę tłuszcz – z czym zmaga się praktycznie każda z nas. Podczas tego zabiegu, fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, poprawia wyglądu skóry, a także ją odpowiednio napina i modeluje, co w odpowiednich warunkach doprowadzi do pożądanego wyglądu naszej skóry.  Doboru tych rolek dokonuje się na podstawie analizy stanu naszego ciała, wybranej jego części oraz pożądanego efektu jaki chcemy osiągnąć – czyli ujędrniania, wyszczuplania, wygładzenia lub modelowania.

Dzięki regularnemu stosowaniu zabiegów oraz uzupełnienie ich odpowiednią dietą i ćwiczeniami, możemy uzyskać zadowalający efekt.

Endermologia a dieta i ćwiczenia

Endermologia nie zastępuje uprawiania sportu czy zdrowej diety. Jest to zabieg będący dopełnieniem ćwiczeń oraz zdrowego trybu życia. To działanie mające na celu odtłuszczenie naszej tkanki, poprzez jej mechaniczna stymulacje, co w skutkach prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu.

Przeciwwskazania Endermologii

Osoby, które nie będą regularne ćwiczyć, mogą uzyskać jedynie tymczasowe i słabe efekty. Ponieważ procedura stosowana w leczeniu jest kosmetyczna, to zwykle nie jest objęta ubezpieczeniem zdrowotnym.

Nie każdy może skorzystać z zabiegu endermologii. Zabiegu nie wolno wykonywać u osób:

  • posiadających żylaki,
  • w ciąży,
  • posiadających stany zapalne i choroby skóry,
  • u których zostały wykryte nowotwory,
  • stosujących leki przeciwzakrzepowe.

Podsumowanie

Zabiegi serwują dobre salony kosmetyczne w większych, a także tych mniejszych miastach. Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą to zapraszam na stronę Endermologia – Perla Beauty Katowice

 

fot. perlabeauty.pl

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀