Dlaczego warto publikować w Rosomag.pl?

Rosomag.pl to nowoczesny magazyn lifestyle, który oprócz doskonałej jakości artykułów oferuje  możliwość zarabiania i/lub promowania swojego biznesu, projektu, bloga, fanpage itd. na naszych łamach. Rosomag to innowacyjny, dopracowany i starannie prowadzony serwis. Zintegrowany z mediami społecznościowymi. Ty skupiasz się wyłącznie na pisaniu. Całą resztę żmudnej pracy wykonujemy za Ciebie. Nie ponosisz żadnych kosztów, ani nie zaprzątasz sobie głowy stroną techniczną.

Czytaj więcej…

 

Co mogę zyskać dzięki współpracy?

  • środki finansowe
  • darmową promocję swoich projektów spoza serwisu
  • cenne doświadczenie redaktorskie w profesjonalnym serwisie (przydatne np. w CV)
  • możliwość publikacji swoich tekstów w doskonałej oprawie i otoczeniu

 

Czy podpisuję umowę? A może muszę mieć firmę? Czy muszę mieć 18 lat?

Nie musisz podpisywać umowy. Nie musisz mieć firmy. Pieniądze wypłaca Ci zewnętrzny operator reklamowy – Google AdSense® (musisz mieć konto). Aby założyć swoje konto Google musisz mieć ukończone 18 lat .

W serwisie Rosomag.pl możesz publikować (i rozwijać bazę swoich artykułów) po ukończeniu 16 lat (za zgodą opiekunów). Po ukończeniu 18 lat możesz aktywować reklamy, które obejmą wszystkie Twoje dotychczasowe artykuły!

 

Jakie jeszcze warunki muszę spełnić aby zostać Redaktorem? 

Artykuły muszą być Twojego autorstwa. Musisz potrafić tworzyć ciekawe i poprawne teksty, a samo pisanie powinno sprawiać Ci przyjemność. Potrzebujesz także mieć dostęp do urządzenia z internetem (co oczywiste).

 

W jaki sposób zarabiam? Ile mogę zarobić?

Najlepsi autorzy piszący w danym segmencie mogą otrzymać od nas ofertę współpracy komercyjnej przy promocji powiązanych tematycznie marek – wynagrodzenie finansowe i/lub prezenty do zrecenzowania. Na przykład jeśli piszesz dużo o kosmetykach – możesz otrzymać ofertę napisania komercyjnej recenzji danego produktu.

Jeśli posiadasz konto w Google AdSense® – w Twoich artykułach możemy umieścić reklamy pracujące bezpośrednio na Twoje konto, do którego tylko Ty masz dostęp.  Im więcej dobrych artykułów opublikujesz, tym większy sukces możesz osiągnąć. Pamiętaj, że artykuł piszesz tylko jeden raz! Natomiast kiedy zostanie już opublikowany – pracuje na Ciebie non stop; nawet kiedy śpisz! Cały proces jest maksymalnie uproszczony i zautomatyzowany. Twoim zadaniem jest wyłącznie pisanie ciekawych tekstów i publikacja ciekawych materiałów. Całą resztę robimy my.

Zarobki zależą od wielu czynników – głównie ilości, tematyki i popularności Twoich publikacji.

Jeśli chcesz rozwijać się jako Redaktor i czerpać z tego coraz większe profity – Rosomag.pl jest miejscem dla Ciebie :-) Co istotne, popularność naszego serwisu niezmiennie rośnie. Wpływa to bezpośrednio na coraz lepszą oglądalność wszystkich artykułów.

 

Czy muszę płacić jakiś abonament? Co jeśli chcę zrezygnować?

Nie musisz ponosić żadnych kosztów czy opłat jako Redaktor.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z publikowania – nic Cię nie zobowiązuje.

 

Co może być przedmiotem moich publikacji?

Kategorie w ramach których możesz publikować są widoczne w menu strony (Styl życia, Świat i podróże, Rozrywka i sztuka itd.). Jak widzisz, tematyka jest bardzo szeroka. Nie masz pewności czy możesz poruszyć dany temat lub nie widzisz dla siebie odpowiedniej kategorii? Skontaktuj się z nami.

 

Mam już bloga poza Rosomagiem – czy mogę to jakoś wykorzystać?

Generalnie teksty publikowane w naszym serwisie muszą być unikatowe. Jednakże możemy wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie. W tym celu skontaktuj się z nami. 

Po uzgodnieniu z nami możesz publikować u nas artykuły ze swojego bloga spoza Rosomag.pl. Jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie  – wykorzystujesz artykuły, które już masz gotowe, poprzez publikowanie u nas promujesz i pozycjonujesz swój blog i ewentualnie osiągasz jeszcze wpływy z Google AdSense®.

Pod każdym Twoim artykułem zamieścimy aktywny link do Twojego bloga.

Zakładając profil w naszym serwisie możesz go nazwać adresem swojego bloga (czy też strony firmowej, fanpage itp.) – np. blogmarty.pl.

Dodatkowo w ustawieniach swojego profilu w pozycji „Witryna internetowa” ustaw swój adres – np. http://blogmarty.pl. Wówczas każdy Twój artykuł będzie doskonałą promocją i odnośnikiem (po kliknięciu Twojego profilu) do Twojego bloga.

 

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI? ZADAJ PYTANIE: