Firma Volvo poleca oleje Total - ROSOMAG.PL
firma volvo

Firma Volvo poleca oleje Total

Kolejne oleje firmy Total zostały docenione przez luksusowego producenta aut. Tym razem homologację otrzymał nowy olej z gamy TOTAL QUARTZ 9000 – QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20, który spełnia parametry techniczne marki Volvo i został opracowany specjalnie pod wymagania homologacji VCC BRS0-2AE

Z wyborem oleju jest podobnie jak z kupnem części do samochodu – powinno się używać tylko tych dobrej jakości – powiedział Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska. – Dla nowoczesnych silników jakość oleju ma istotne znaczenie. Nasz zespół badawczy pracuje nad stworzeniem jedynie takich produktów, które odpowiedzą na oczekiwania rynku. Tak było też w przypadku TOTAL QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20. Cieszymy się, że został on doceniony przez koncern Volvo, dzięki czemu uzyskaliśmy kolejną, cenną homologację – podkreśla Thibaud de Lisle.

Quartz 9000 V-DRIVE 0W20_5LTOTAL QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20 jest rekomendowany do silników produkowanych przez Volvo, w których wymagana jest norma VCC RBS0-2AE specjalnie opracowana dla napędów z gamy Volvo Drive-E (Volvo Engine Architecture – VEA). VEA to grupa silników o tej samej pojemności z wtryskiem bezpośrednim o różnych poziomach mocy składająca się z silników 4-cylindorwych o pojemności 2.0L. typu: Diesel (VED) i benzyna (VEP). Są one montowane w większości nowych pojazdów marki Volvo.

Firma Volvo

Rekomendowany przez Volvo olej TOTAL QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20 zapewnia maksymalną ochronę nawet w niskich temperaturach, brak korozji oraz redukuje szkodliwe osady zwiększając wydajność silnika.

olej silnikowy

REKLAMA

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀