Furious 7 - trailer, zwiastun ostatniej części Szybcy i Wściekli
Paul FF7

Furious 7 – zobacz zwiastun ostatniej części Szybkich i Wściekłych!

Seria filmowa o wyścigach ulicznych Szybcy i Wściekli zadebiutowała w 2001 roku i odniosła spektakularny sukces. Furious 7 to najprawdopodobniej ostatnia odsłona tego popularnego cyklu

Ostatnia rola Paula Walkera – Furious 7

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Paula Walkera – który odgrywał postać jednego z głównych bohaterów filmu. Aktor zginął w wypadku samochodowym w Kalifornii 30 listopada 2013 roku .Zdaniem producentów serii w momencie śmierci aktora film ukończony był zaledwie w połowie. Tragiczna śmierć aktora postawiła pod znakiem zapytania ukazanie się filmu. Na szczęście udało się ukończyć produkcję. Było to możliwe dzięki braciom Paula Walkera, którzy są bardzo do niego podobni. Cody i Caleb zastąpili na ekranie swojego brata. Wiadomość ta ucieszyła miliony fanów aktora, jak i samego filmu.

Film Furious 7 jest ostatnim filmem w którym podziwiać będzie można tego niezwykle lubianego aktora. Z pewnością fakt ten wpłynie na wysoką frekwencję w kinach.

W roli czarnego charakteru tym razem zobaczymy Jasona Stathama (znanego z filmu „Transporter„), który będzie szukał zemsty za śmierć brata zabitego w poprzedniej części filmu. W filmie będzie można również podziwiać Lucasa Black, który grał główną postać w popularnym spin-offie serii – Tokyo Drift (jako Sean Boswell).

Furious 7 trafi do kin 10 kwietnia 2015 roku.

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀