Masz bloga? Promuj go u nas za darmo i zarabiaj na tym! kliknij            Rosoklub - zobacz jak wiele zyskujesz! kliknij
aq74wR5bJPw

Grupa „Light Balance” swoim niezwykle efektownym i energetycznym pokazem wywołała ogromny aplauz publiczności i podziw jurorów amerykańskiej edycji programu Mam Talent. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

America’s Got Talent i występ Light Balance

Występ tancerzy pochodzących z Ukrainy odbył się w całkowitej ciemności, która kontrastowała z „ledowymi” (diodowymi) kostiumami performerów. Efekty świetlne zsynchronizowane z muzyką (między innymi Bruno Marsa) i widowiskowy taniec dały oszałamiający efekt. Całość robi po prostu spektakularne wrażenie!

Show grupy „Light Balance” spodobał się do tego stopnia, że prowadząca program Tyra Banks przeniosła tancerzy bezpośrednio do półfinału programu dzięki skorzystaniu z przycisku Golden Buzzer! Musimy przyznać, że była to uzasadniona decyzja 🙂

Udostępnij jeśli spodobał Ci się ten oryginalny pokaz 🙂

fot. youtube.com

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się spodobał 🙂 W tym miejscu, jeśli chcesz, zapraszamy Cię na wyjątkowo korzystne zakupy! Jeśli jesteś kobietą sprawdź koniecznie co dla Ciebie mamy tutaj. Panom polecamy miejsce tutaj. Dla Twojego dziecka - dziewczynka tutaj, chłopiec tutaj. Wszystko dla Twojego domu tutaj.