Najnowsze Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy trailer PL

Trailer filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy - polski zwiastun

gwiezdne wojny trailer

Gwiezdne Wojny to kultowa saga filmowa, którą zna, lub o której przynajmniej słyszał, niemal każdy. Za rok, w grudniu, odbędzie się premiera najnowszej, bardzo wyczekiwanej odsłony pt. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Właśnie ukazał się mini trailer

W 2012 roku George Lucas (twórca i reżyser) sprzedał 100% praw do Gwiezdnych Wojen. "Czas, by przekazać "Gwiezdne Wojny" nowej generacji filmowców" – powiedział George Lucas, reżyser słynnej serii, komentując sprzedaż dzieła swojego życia.  „Przez ostatnie 35 lat jedną z moich największych przyjemności było obserwowanie, jak "Gwiezdne wojny" zdobywają uznanie kolejnych pokoleń. Nadszedł czas, bym sam przekazał "Gwiezdne wojny" nowej generacji filmowców. Zawsze wierzyłem, że "Gwiezdne wojny" mogą żyć po mnie. Uznałem, że przekazanie powinno nastąpić jeszcze za mojego życia. Jestem przekonany, że Lucasfilm pod wodzą Kathleen Kennedy znajdzie nowy dom w strukturach Disneya. Z całą pewnością "Gwiezdne wojny" będą żyć i rozkwitać jeszcze przez wiele lat. Zasięg i doświadczenie Disneya dają Lucasfilm okazję do wytyczania nowych szlaków w filmie, telewizji, mediach interaktywnych, parkach rozrywki i produktach konsumenckich

Pocieszeniem dla konserwatywnych fanów jest fakt, iż Georgowi Lucasowi przypadnie rola kreatywnego konsultanta; głównie w zakresie fabuły - przy produkcji najnowszych odsłon Gwiezdnych Wojen.

Legendarne Star Wars przejęła równie legendarna wytwórnia Walta Disney'a, która wydała na ten cel ponad 4 miliardy dolarów w gotówce i akcjach. Disney planuje wydać kolejne trzy części sagi. Pierwszą już w grudniu 2015 roku.

Najnowsza odsłona "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" będzie wstępem do kolejnej trylogii, której scenariusz ponownie skupi się głównie na przygodach Luke'a Skywalkera, Hana Solo i Księżniczki Lei. Akcja nowych filmów będzie rozgrywać się po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”, który na ekrany kin trafił w 1983. Właśnie ukazała się pierwsza zajawka (teaser) najnowszej części. Choć nie pokazuje on zbyt wiele, to pozwala ujrzeć pierwsze kadry niezwykle wyczekiwanego filmu.

foto: youtube.com

Nowe Gwiezdne Wojny trailer

Aktualizacja 27.10.2015

Najnowszy i dłuższy trailer filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" - polski zwiastun

UDOSTĘPNIAJĄC KREUJESZ TREND:

📩

Ciekawy artykuł? Udostępnij go i wpływaj na AKTUALNY TREND 🚀

Rosomag.pl