Horoskop partnerski - dopasowanie 4 żywiołów znaków zodiaku
horoskop partnerski
horoskop partnerski

Horoskop partnerski i żywioły znaków zodiaku – pasujesz do partnera?

Dobieranie się w pary jest dość trudnym zadaniem dla każdego z nas. Spotkanie drugiej połówki dość często sprawia wiele problemów i bywa, że spędza nam sen z powiek. Ale może tak naprawdę istnieje klucz doboru partnera? Ludzie od lat wierzą w gwiazdy i astrologię i być może to właśnie dobieranie się w pary wg znaków zodiaku jest przepisem na sukces! Czym jest horoskop partnerski?

Głównym założeniem astrologii jest to, że dobre związki w ogromnym stopniu zależą od tego, spod jakiego znaku zodiaku są partnerzy. Argumentem przeciwnym może być to, że w prawdziwym życiu kierujemy się zupełnie innymi założeniami niż dopasowanie pod względem znaków zodiaku, jednak przyglądając się ile osób codziennie czyta horoskop partnerski, może nie do końca dobrze robimy pomijając właśnie ten rodzaj dopasowania.

Horoskop partnerski żywioły

Ile razy zastanawialiście się, że pomimo całkiem niezłego porozumienia w związku, mamy wrażenie, że jest coś, co nie gra? Że relacja w której jesteśmy nie do końca jest dla nas odpowiednia i, że jest to „coś” czego brakuje?

Jeśli mamy wrażenie, że czegoś nam brakuje, astrologowie podsuwają nam właśnie horoskop partnerski. Według nich, właśnie brak dopasowania pod względem znaków zodiaku jest przyczyną braku tego jednego, ale jakże ważnego składniku tworzącego idealny związek.

Może więc jednak warto zanim zaczniemy śpiewać „I can’t get no satisfaction”  zajrzeć w gwiazdy i sprawdzić  czy nasz obiekt westchnień do nas pasuje? Do rzeczy!

 

Znaki zodiaku dzielą się na cztery grupy – żywioły:

Żywioł Wody – wrażliwość, intuicja i łagodność, serdeczność, cierpliwość

żywioły znaków zodiaku

Właśnie takimi cechami charakteryzują się wodne znaki zodiaku – romantyczne i namiętne Ryby, uczciwe i wrażliwe Skorpiony i ostrożne w miłości Raki

Żywioł Ognia – ogromna siła życiowa, optymizm i entuzjazm

żywioły znaków zodiaku

Te przymiotniki opisują pewnego siebie zdobywcę – Barana, bardzo kochliwego z natury Lwa i śmiałego w kontaktach Strzelca.

Żywioł Ziemi – stałość uczuć, poglądów i przekonań oraz praktyczność

żywioły znaków zodiaku

 

To cechy bojącej się odrzucenia Panny, gotowego do poświęceń Koziorożca i umiejącego oddzielić seks od miłości Byka.

Żywioł Powietrza – energia, komunikacja, ciekawość i wszechstronność

żywioły znaków zodiaku

Te słowa idealnie pasują do szukającej wielkiej miłości Bliźniąt, uwielbiającej być zakochanej Wagi czy do potrzebującego czuć „motyle w brzuchu” Wodnika.

Przejdźmy teraz do krótkiej analizy

Znaki zodiaku i miłosne połączenia – horoskop partnerski

horoskop partnerski

1. Baran – Baran i Lew, mimo ich ognistych temperamentów i silnych osobowości jest idealnym połączeniem. Odrobina namiętności i romantyzmu może ich połączyć na długie lata. Wodnik i Bliźnięta będą za to fascynowały Barana. Natomiast Baran i Waga mogą stanowić ciekawe połączenie. Baran i Byk, Panna czy Koziorożec? Astrolodzy załamują ręce i nie są przekonani… delikatnie mówiąc.

2. Byk – Panna i Koziorożec to znaki z którymi Byki mogą stworzyć piękne i długie relacje. Rak czy Ryby wprowadzą do życia Byka romantyczność i odrobinę beztroski. Byk i Skorpion mogą połączyć wartości duchowe i podobne ambicje i cele życiowe, jednak więcej jest różnic między tymi znakami, które mogą okazać się nie do pokonania. Byk i Strzelec? Te znaki nie mają sobie zbyt wiele do zaoferowania…

3. Bliźnięta – Waga i Wodnik. Będą rozumieć się w pół słowa, na każdym kroku i w każdej sytuacji. Baran i Lew mogą się uzupełniać. Wzajemne przyciąganie powinno przyćmić zgrzyty, które mogą pojawić się w tym połączeniu. Ze Strzelcem Bliźnięta będą dobrze się dogadywać, ale raczej nie stworzą długiej relacji. Byk, Panna, Koziorożec, Skorpion, Raki czy Ryby to nie najlepsze połączenia, bo nie będą sobie w stanie dać tego, czego potrzebują.

4. Rak – ze Skorpionem i Rybami jest w stanie stworzyć coś wyjątkowego. Zmysłowość i namiętność tych znaków daje oparcie i wiele dobrych emocji. Byk i Panna to równie dobre duety, które dążą do zbudowania kapitalnej relacji na długie lata. Natomiast Koziorożec nie da Rakowi tyle czułości ile potrzeba, a Baran, Strzelec, Lew, Wodnik czy Bliźnięta nie dadzą Rakowi zbyt wiele szczęścia.

5. Lew – Baran, Lew, Strzelec – te połączenia są strzałem w dziesiątkę, mimo bardzo silnych osobowości, Bliźnięta i Waga doskonale uzupełniają Lwy i dzielą z nimi zainteresowania. Z Wodnikiem relacja może być dość skomplikowana, ale możliwa, natomiast Byk, Panna, Koziorożec czy Rak to kiepskie połączenie, które nie wróży niczego dobrego. I nie jest to brak chęci, a po prostu zbyt duża odmienność tych znaków.

6. Panna – z Bykiem, Koziorożcem i Panną stworzą dobre relacje i związki, Myślą podobnie, mają zakusy na bezpieczne związki i bezpieczną przyszłość. Rak i Skorpion – będą nawzajem siebie podziwiać i uzupełniać się, jednocześnie czując się komfortowo. Z Rybami, Panna będzie miała więcej nieporozumień niż punktów wspólnych, a z Baranem i Strzelcem czy Wodnikiem, Panna nie stworzy dobrej relacji. Ogólnie znaki powietrzne są dla Panny zbyt impulsywne, więc może być ciężko im się połączyć.

7. Waga – z Bykiem, Panną i Koziorożcem ma szanse na stworzenie czegoś wyjątkowego. Będą traktować się poważnie i dawać sobie poczucie przywiązania. Z Rakiem i Skorpionem Waga może zrealizować wszystkie swoje marzenia i plany. Z Rybami sprawa może być dość mocno skomplikowana i czasem niemożliwa do przeskoczenia. Baran, Strzelec czy Lew gwarantuje napięcia i wzajemne rozczarowania.

8. Koziorożec – Byk i Panna wydają się idealne dla Koziorożca. Są stabilne i maja podobne oczekiwania od życia; dążą do tych samych celów. Ze Skorpionem i Rybami Koziorożec może spróbować szczęścia, z Rakiem może zrealizować swoje potrzeby rodzinne, ale z Lwem, Strzelcem, Baranem czy Bliźniętami, Koziorożec nie stworzy szczęścia i miłości,

9. Skorpion – Rak, Ryby to połączenia idealne, dzięki którym Skorpiony osiągną harmonię i szczęście. Z Panną i Koziorożcem może być to skomplikowane, chociaż jeśli im się uda wypracują wspólne cele w ramach stabilnego związku. Z Bykiem, Bliźniętami, Wodnikiem czy Wagą, astrolodzy wolą nie kombinować. Znaki ogniste nie są dobrym połączeniem dla skrytego Skorpiona i mogą wywołać więcej szkód niż pożytków.

10. Strzelec – Baran i Lew są świetnie zgrani pod względem temperamentu i celów. Waga i Wodnik – z tymi znakami Strzelec odnajdzie szczęście. Z Bliźniętami dogadają się, jednak nie na poziomie gorącej miłości. Byk i Koziorożec, Ryby, Raki, Skorpion to najgorsze połączenie dla Strzelca. Będą się dogadywać, jednak na dłuższą metę będą mijać się w oczekiwaniach.

11. Ryby – Rak, Skorpion dadzą emocjonalne zrozumienie Rybom. Mają podobne odczucia i podejście do życia i emocji. Byk i Koziorożec to dobre połączenie, ponieważ bujające w chmurach Ryby będą lekko sprowadzanie na ziemię. Z Panną Ryby mogą mieć nieciekawe relacje, ponieważ kierują się również emocjami, a nie jak Panna jedynie rozumem. Bliźnięta, Wodnik, Strzelec, związek może być pełen pretensji, ale jeśli uda się go zbudować i znaleźć porozumienie uda się zbudować długą i ognistą relację.

12. Wodnik – Waga i Bliźnięta to gwarancja porozumienia, podobnych wartości i wzajemna atrakcyjność. Baran i Strzelec świetnie uzupełniają Wodnika i rozumieją jego potrzeby. Z Lwem może stworzyć się specyficzna chemia, która może ich fascynować, natomiast związek z Bykiem, Panną czy Koziorożcem może być zbyt trudny ze względu na różne cele życiowe.

P.S. horoskop partnerki mówi nam wiele. Nie bierzmy jednak wszystkiego całkowicie na poważnie, ale… jaki macie znak zodiaku? ;)

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀