O nasRosomag.pl to uruchomiony w 2014 r. internetowy magazyn lifestyle o bogatej i zróżnicowanej treści. Wybierają nas osoby ciekawe otaczającego świata, które chcą pogłębiać swoją wiedzę, a także śledzić rozmaite trendy. Największą grupę odbiorców stanowią kobiety w wieku 25-34 lat.

Rosomag.pl oferuje również możliwość współpracy. Najlepsi autorzy mogą otrzymywać zlecenia komercyjne.

Możesz w łatwy sposób publikować swoje teksty i emitować w nich automatycznie reklamy z systemu Google AdSense® pracujące bezpośrednio na Twoje indywidualne konto. Lub możesz promować swój projekt z zewnątrz (np. sklep internetowy). Więcej o współpracy

Nasz serwis to także możliwość skorzystania z najlepszych kuponów, promocji i zniżek na okazyjne zakupy w sieci!

Redaktorzy i Promotorzy – pisz o tym, co Cię interesuje i zarabiaj, ewentualnie promuj swojego bloga i zarabiaj lub promuj np. swoją firmę czy dowolny projekt. Więcej o współpracy

Blogerzy posiadający już swojego bloga mogą skutecznie promować go u nas, pozycjonując go przy tym, i osiągając wpływy z reklam z tekstów, które napisali już wcześniej!

Współpraca redaktorska jest maksymalnie zautomatyzowana i uproszczona. Ty skupiasz się wyłącznie na pisaniu. My redagujemy Twój tekst, zamieszczamy zdjęcia (oczywiście też możesz to robić). Nazywamy to Redaktor (minimum trzy zatwierdzone publikacje). Lub publikujesz materiał ze swojego bloga!

Drugą możliwością współpracy jest publikowanie Twoich artykułów o branży, która jest Ci bliska, z „przemyconą” reklamą Twojego biznesu, projektu itd. Nazywamy to Promotor. Jest to nowoczesna, bardzo modna i skuteczna forma marketingu internetowego – tzw. marketing treści (ang. content marketing).

Natomiast  Reklamodawcom oferujemy atrakcyjne i skuteczne formy reklamy w konkurencyjnych cenach.

ROSOMAG.PL - Magazyn lifestyle

Rosomag.pl – innowacja i jakość

Publikacje Redaktorów i Promotorów są ze sobą przemieszane w ramach magazynu, a wszystkie treści starannie promujemy m.in. w Google i Facebooku. Nasza idea – współtworzenia magazynu przez zawodowych dziennikarzy, dopuszczenie chcących publikować czytelników do komercyjnej części projektu plus udział Promotorów (głównie są to marketingowcy lub mali przedsiębiorcy)jest innowacyjną koncepcją prowadzenia nowoczesnego serwisu internetowego, bogatego i zróżnicowanego merytorycznie, utrzymanego w duchu Web 2.0; kreatywnej społeczności internautów. Rosomag.pl jest efektywnym nośnikiem nowoczesnego, modnego i skutecznego marketingu internetowego – dlatego możesz u nas skutecznie wypromować swój projekt z zewnątrz. Zapraszamy firmy do współpracy.

Serwis Rosomag.pl powstał w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i modny design. Rosomag.pl jest silnie zintegrowany z mediami społecznościowymi. Nasz projekt jest bardzo starannie prowadzony i będzie nieustannie rozwijany i promowany. Dlatego warto być z nami!

Zapraszamy do regularnych odwiedzin, a zainteresowane osoby oraz firmy do podjęcia współpracy.

– Zespół Rosomag.pl