Tanie rowery. Modne rowery miejskie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
sklep z rowerami

Jak kupić nowy rower nawet o połowę taniej? Najmodniejsze rowery miejskie dla dorosłych i dzieci!

Rowery miejskie to dziś najmodniejszy środek transportu – szczególnie kiedy za oknem słońce! Czy masz już swój śliczny rower na wiosnę i lato? Czy wiesz, że tuż przed sezonem można nabyć rower przeznaczony dla dorosłych lub dzieci nawet o połowę taniej? Jednak należy się pośpieszyć :)

Tanie rowery miejskie – tylko teraz przed samym sezonem! Kliknij i zobacz tutaj

 

Rowery miejskie są synonimem komfortu jazdy i wygody codziennego użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych. Aby spełniać te parametry, modele rowerów miejskich wyposażane są w wygodne, sztywne ramy z niskim przekrokiem, duże, 28-calowe koła, szerokie, amortyzowane siedzenia, specjalnie wyprofilowane wysokie kierownice, amortyzatory przedniego koła, osłony napędu i błotniki. Rozwiązania te pozwalają miło i komfortowo podróżować po miejskiej przestrzeni, nieważne czy poruszasz się po gładkim jak stół asfalcie drogi dla rowerów, czy po nierównym chodniku.

Rowery miejskie dla dorosłych, młodzieży i dzieci

Rowery miejskie (cruiser) to zdecydowanie największy hit ostatnich lat w branży rowerowej. Niestety ich ceny przeważnie są wysokie, szczególnie w sezonie. Jednak jeśli planujesz kupno nowego roweru – to najlepszy moment. Znaleźliśmy dla Was prawdopodobnie najlepszą ofertę w polskim w internecie bo ceny za markowe rowery są wyjątkowo atrakcyjne :)

Jaki powinien być rower dziecięcy? Na pewno odpowiedź na to pytanie będzie skrajnie różna, w zależności od tego, czy zapytamy o to rodziców, czy dzieci. Dla rodziców liczy się bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość produktu. Dziecko natomiast chciałoby, aby jego rowerek był piękny, szybki i tak fajny jak rower taty czy mamy.

Nasze pociechy szybko rosną, a wraz z nimi rosnąć muszą także rowery. Kategoria junior to rowery dla dzieci wkraczających w wiek nastoletni. Od roweru juniorskiego wymagamy praktycznie tego samego, co od pełnowymiarowego sprzętu. Pojazd juniorski, wyposażony w amortyzatory, przerzutki, czy hamulce tarczowe, różni się od „dorosłego” praktycznie tylko rozmiarem. Można powiedzieć, że rower kategorii junior, to pierwszy dorosły rower, który potrafi to samo, co rower starszego brata czy siostry.

Jest to przedsezonowa wyprzedaż rowerów dla dorosłych, młodzieży i dzieci, która wkrótce się skończy, dlatego jeśli planujesz kupno roweru, nie wahaj się bo wkrótce rowery będą już o wiele droższe :-( Rower miejski to także ciekawy pomysł na prezent komunijny.

Wszystkie rowery możesz obejrzeć tutaj. Udanych zakupów!

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀