Keanu Reeves powrócił z hukiem jako John Wick! - ROSOMAG.PL

Keanu Reeves powrócił z hukiem jako John Wick!

John Wick Recenzja

Keanu Reeves jest bez wątpienia świetnym i bardzo lubianym aktorem. Wiele jego ról zapada w pamięć - wystarczy wspomnieć filmy takie jak Matrix, Adwokat diabła, Constantine. Jego najnowszy film - John Wick pewnikiem zajmie cenione miejsce w jego dorobku filmowym. Po 5 latach posuchy - Keanu Reeves wraca! Wraca i rozbija bank!

John Wick - recenzja i trailer

John Wick parał się niezbyt szlachetnym zajęciem - za to na pewno godnym bohatera kina akcji. Był najlepszym płatnym zabójcą w USA. Pewne wydarzenia wymuszają na nim powrót do gry - ku przerażeniu części przestępczego świata, z którym ma do załatwienia sprawy z przeszłości.

John Wick to powrót starej szkoły. Skrzywdzony twardziel poszukuje sprawiedliwości za doznane krzywdy. Sam osądza swoich wrogów i bez zbędnej zwłoki egzekwuje na nich ustanowione przez siebie wyroki. Nie trzeba być jasnowidzem aby domyśleć się jak brzmi wyrok!

Film charakteryzuje momentami ciężkawy, ponury klimat. Odznacza się doskonałymi, efektownie zmontowanymi scenami, które są dopracowane w najmniejszych detalach. Sceny zostały nakręcone z naprawdę dużym rozmachem, a efekty specjalne robią duże wrażenie. Całości dopełnia ciężka muzyka i świetne udźwiękowienie całego filmu.

Keanu Reeves doskonale sprawdza się w tego typu rolach. Swą charyzmą i doskonałym warsztatem aktorskim powoduje, iż prosty (nie znaczy prostacki) z definicji film akcji - nabiera pewnej głębi i ogląda się go o niebo lepiej niż chociażby, daleko nie szukając - "Nieustraszonych". Jeśli lubicie bardzo solidne, klimatyczne kino akcji, jak i samego Keanu Reeves'a - koniecznie udajcie się do kin. Na pewno nie będziecie zawiedzeni! Film jest już na ekranach polskich kin (od 5 grudnia 2014).

W filmie występują również Adrianne Palicki, Willem Dafoe, Bridget Moynahan, Ian McShane, Jason Isaacs, Alfie Allen, Lance Reddick, John Leguizamo i Michael Nyqvist. Za reżyserię odpowiadają Chad Stahelski i David Leitch. Autorem scenariusza jest Derek Kolstad.

Poniżej polski trailer najnowszego filmu z Keanu Reeves'em - John Wick

 

UDOSTĘPNIAJĄC KREUJESZ TREND:

📩

Ciekawy artykuł? Udostępnij go i wpływaj na AKTUALNY TREND 🚀

Rosomag.pl