Strona główna » Moda i uroda » Kendall, Justin, Kendrick i inne gwiazdy w nowej kampanii Calvin Klein

Zdjęcia marki Calvin Klein, promujące kolekcję na wiosnę/lato 2016, nie zaskakują już erotycznymi akcentami, zmysłowymi pozami czy seksownymi ujęciami. Zaskakują za to plejadą gwiazd zaangażowaną do tego przedsięwzięcia

Zobacz zdjęcia promujące nową kolekcję marki na sezon wiosna/lato 2016!

Ciekawym posunięciem jest również, zastosowana po raz pierwszy przez markę, prezentacja wszystkich linii Calvin Klein (Collection, Jeans, Platinum, Underwear) w jednej kampanii i efektowne połączenie różnych jej elementów na zdjęciach promocyjnych.

Nowością wprowadzoną przez fotografa i reżysera Tyrone Lebona jest również zaproszenie do współpracy przy projekcie takich fotografów jak Harley Weir, Jamie Hawkesworth, Tobin Yelland czy David Sims, co dało eklektyczny, imponujący efekt końcowy całej kampanii.

Zdjęcia do nowej kampanii zdobią spersonalizowane hasła „I ___ in #mycalvins”. Na każdej fotografii można więc przeczytać inne zdanie informujące o tym, co dana gwiazda lubi robić w produktach marki Calvin Klein. Swoje upodobania zdradzają m.in. Justin Bieber i Kendall Jenner, FKA twigs, Kendrick Lamar, Saskię de Brauw czy Abbey Lee Kershaw. A to tylko część gwiazdorskiej śmietanki! Mamy tutaj prawdziwie zróżnicowane osobowości – od raperów, takich jak Fetty Wap i Joey Bada$$, po aktorkę Klarę Kristin czy modelkę i aktywistkę Adwoa Aboah, zaangażowano nawet osoby z ulicznego castingu.

> zobacz produkty Calvin Klein Underwear > zobacz produkty Calvin Klein Jeans

 

> zobacz produkty marki Calvin Klein Underwear

> zobacz produkty marki Calvin Klein Jeans

Autor: Dominika M. [answear.com]

 
 
Strona główna » Moda i uroda » Kendall, Justin, Kendrick i inne gwiazdy w nowej kampanii Calvin Klein

Sprawdź promocje zakupowe - nawet ponad 80% taniej dla naszych czytelników