Strona główna » Praca i finanse » Wszystko, co musisz wiedzieć o Bitcoinie! Jak regularnie otrzymywać Bitcoiny dzięki jednorazowej inwestycji? [PORADNIK]

Jest rok 2009 – powstaje Bitcoin (internetowe pieniądze). Za jednego dolara można było wówczas nabyć aż 1309 Bitcoinów. Dziś (7 grudnia 2017) jeden Bitcoin osiągnął już wartość ponad 14000 dolarów! Czyli około 50 tysięcy złotych! Coraz więcej osób ogarnia „gorączka” Bitcoina – nikogo to nie dziwi bo tak silne, długoterminowe wzrosty nie są często spotykane przy innych inwestycjach. Ale i tak najlepsze podobno dopiero przed nami! Chcesz być częścią tego intratnego rynku i zdobywać automatycznie Bitcoiny? 

POD KONIEC ARTYKUŁU INSTRUKCJA JAK REGULARNIE OTRZYMYWAĆ BITCOINY DZIĘKI JEDNORAZOWEJ INWESTYCJI

Co to jest Bitcoin? Najważniejsze informacje

To cyfrowa kryptowaluta, tak jakby internetowe pieniądze (oczywiście wymienialne w każdej chwili na dowolną walutę w tym na złotówki). Bitcoiny powstają dzięki mocy obliczeniowej komputerów, które pracują w sieci zdecentralizowanej (rozproszonej) na całym świecie. Komputery te muszą się mierzyć z zadaniami kryptograficznymi i rozwiązywaniem bardzo trudnych operacji. Jest to tak zwane „wydobywanie” lub „kopanie” (analogia do górnictwa) kryptowaluty. Technologia związana z Bitcoinami nazywa się Blockchain (łańcuch bloków) – to system kryptograficzny, którego nie da się złamać. Technologia ta służy do przechowywania, przetwarzania i przesyłania informacji o transakcjach zawartych w internecie.

Bitcoin jest walutą podzielną do 8 miejsc po przecinku. Nie musisz się więc martwić, że w przyszłości, kiedy 1 Bitcoin będzie już warty ogromny majątek, nie będzie można nim swobodnie operować. Najmniejsza część Bitcoina to tzw. satoshi (0.00000001 BTC) więc można płacić chociażby za najtańsze rzeczy.

Bitcoin jest przechowywany w tzw. portfelach. Popularne są portfele przeglądarkowe (online) i ich wersje na smartfony (jako aplikacje). Do znacznych kwot zaleca się portfele fizyczne – np. w formie pendrive’a. Jednak początkującym użytkownikom zazwyczaj wystarczą portfele online i aplikacje. Są one przeważnie bardzo dobrze zabezpieczone, a jeśli zdarzają się problemy, to zazwyczaj z powodu nieostrożności użytkowników. Staraj się nie logować na swój portfel na obcych komputerach, np w kafejkach internetowych. A komputer na którym się logujesz powinien mieć aktualne oprogramowanie i program antywirusowy.

W każdej chwili można przesyłać Bitcoiny innym użytkownikom lub zamienić je na złotówki, a nawet wypłacić bezpośrednio z bankomatu. Możliwa jest również płatność bezpośrednio Bitcoinami w coraz większej liczbie miejsc. Jak wieść niesie popularny McDonalds rozważa wprowadzenie płatności Bitcoinami już w 2018 roku.

Bitcoin płatnosci

Płatność bezpośrednio Bitcoinem staje się coraz popularniejsza

Bezpieczny i nowoczesny pieniądz – Bitcoin

Bitcoin jest walutą opartą o matematykę i kryptografię – z tego powodu jest najbardziej bezpieczną walutą na świecie, której nie można zablokować, sfałszować czy sztucznie dodrukować – w związku z tym Bitcoin nie podlega inflacji! Waluta ta nie jest podległa bankom, rządom czy dowolnym instytucjom i jest bardzo wygodna w obsłudze. Z tych względów jej popularność i wartość bardzo szybko rosną.

Nikt nie jest właścicielem sieci Bitcoin, tak samo jak nikt nie posiada na wyłączność technologii obsługującej e-mail. Tak więc Bitcoin jest kontrolowany przez wszystkich uczestników sieci na świecie! Warto dodać, że całkowita liczba Bitcoinów nie może przekroczyć 21 milionów. Obecnie wydobyto już około 17 milionów. Jednak wydobycie Bitcoinów sukcesywnie zwalnia ponieważ staje się coraz trudniejsze. Algorytm wraz ze wzrostem popularności narzuca komputerom coraz bardziej złożone operacje do wykonania. To też ma wpływ na cenę Bitcoina bo jeśli coś jest trudno osiągalne – jest zawsze w cenie. Według niektórych teorii wszystkich Bitcoinów nie uda się wydobyć wcześniej jak za… 130 lat! 

Kryptowaluta Bitcoin to bardzo nowoczesna forma pieniądza. Mówi się, że Bitcoin wyprze pieniądz tradycyjny (fiducjarny) tak jak internet i poczta e-mail niemal wyparły pocztę tradycyjną (w zakresie prywatnym).

Poniżej wykres wzrostu wartości Bitcoina w 2017 roku 

Wykres historyczny Bitcoina

Wykres roczny ceny Bitcoina (2017) | fot. coindesk.com

Jak zdobyć kryptowalutę Bitcoin? 

Bitcoina można kupić i trzymać. Jednak od pewnego czasu coraz popularniejsze staje się wykupienie udziału w mocy obliczeniowej kopalni Bitcoinów . To potężne firmy, które dysponują tysiącami specjalnie przystosowanych komputerów, które przez całą dobę wydobywają Bitcoina. I dzielą się nim z Tobą jeśli zainwestowałeś w nie swoje pieniądze.

Kopalnia Bitcoina

Kopalnia kryptowaluty

Kopalnie kryptowalut w związku z ogromnym tempem rozwoju tego biznesu i coraz większymi potrzebami – szukają inwestorów, którym w zamian za zainwestowane środki przesyłają regularnie bezpośrednio na portfel część z wydobytych Bitcoinów. Wysokość wypłat uzależniona jest od wykupionego udziału w mocy obliczeniowej.

 

Omnia – najlepsza kopalnia Bitcoina? Dożywotnia licencja na wydobywanie!

Omnia wydobywa kryptowaluty na Islandii (jest tam tańszy prąd – główny koszt przy wydobywaniu kryptowalut) w kooperacji z uznaną firmą Genesis Mining. Omnia ostatnimi czasy uruchomiła również swoją kopalnię w Szwecji.

Firma Omnia powstała niedawno bo we wrześniu 2017 r. Kopalnia Bitcoin Omnia wyróżnia się tym, że swoim użytkownikom udziela dożywotniej licencji (lifetime mining) na wydobywanie kryptowalut. To znaczy, że będziesz otrzymywać swoje Bitcoiny tak długo, jak długo ich wydobywanie będzie opłacalne (kopalnia szacuje ten czas na 6-10 lat).

Aby zarabiać nie musisz nic sprzedawać, klikać żadnych reklam itp. Po prostu Twoja inwestycja pracuje na Ciebie. Jeśli jednak zechcesz polecić kopalnię innym osobom dostaniesz od kopalni ekstra wynagrodzenie – na zasadzie zwykłego programu partnerskiego. 

Kopalnia jest w pełni wypłacalna i regularnie przelewa Bitcoiny swoim uczestnikom! Jeśli coś by się zmieniło w tej kwestii niezwłocznie wyedytujemy ten artykuł. Dołącz do kopalni i zarabiaj na Bitcoinie! Polecamy ten biznes | ROSOMAG.PL

Wydobywanie cyfrowego złota w kopalni kryptowalut

Pakiety wydobywcze Bitcoinów w kopalni Omnia zaczynają się od 100 dolarów, a kończą na $25000. Na początek zalecamy kupno pakietu za $100, a najlepiej za $500 lub $1000. Jeśli poznasz w praktyce działanie biznesu i upewnisz się co do jego rzetelności – zawsze możesz zrobić upgrade – czyli podnieść pakiet na wyższy.

Najpopularniejszy pakiet wydobywczy za $500 o nazwie KICKSTARTER zwraca się nominalnie po około 7 miesiącach. Oczywiście jeśli kurs Bitcoin będzie rósł może to nastąpić o wiele szybciej. W praktyce otrzymuje się co około tydzień Bitcoina o wartości około 66 zł – automatycznie i prosto na Twój portfel. Jednak Bitcoin o wartości 66 zł otrzymany np. w dniu 26.11.2017, dziś (7.12.2017) już jest warty 105 zł. Tak się zarabia na wzroście! Gdzie jest kres tych wzrostów? Tego dokładnie nie wiadomo bo Bitcoin to prekursor i pierwsza kryptowaluta – dlatego trudno to jednoznacznie ocenić. Według niektórych ekspertów prawdziwy boom na Bitcoina dopiero przed nami, a jego ostateczna cena może dojść do setek tysięcy, a może nawet milionów dolarów! Dlatego warto inwestować dziś gdy jego cena nie jest jeszcze tak abstrakcyjnie wysoka. 

 

Jak dołączyć do kopalni i otrzymywać Bitcoiny? Tylko dwa kroki! INSTRUKCJA

1. ZAŁOŻENIE PORTFELA

Jak już wiesz musisz mieć swój portfel dla przechowywania Bitcoinów.

Polecamy darmowy portfel Cryptopay. Jeśli go założysz z tego linka zyskasz możliwość zamówienia karty bankomatowej ze zniżką 25% . Karta służy do wypłacania środków bezpośrednio z bankomatu i płatności w sklepach czy internecie.

Po zalogowaniu do portfela kliknij ACCOUNTS i Bitcoin Account; ujrzysz wówczas adres swojego portfela – jest to ciąg przypadkowych cyfr i liter.

Po założeniu portfela Cryptopay możesz również pobrać jego wersję jako aplikację na smartfona (Android lub iPhone).

Uwaga! Jeśli nie znasz języka angielskiego możesz wymiennie założyć ten portfel online po polsku. Lub wg uznania znaleźć dowolny inny portfel.

Podczas zakładania portfela podaj swój podstawowy adres email i prawdziwe dane osobowe. Po utworzeniu portfela koniecznie zanotuj i schowaj w bezpiecznym miejscu swój login i hasło. Przejrzyj także ustawienia bezpieczeństwa aby maksymalnie zabezpieczyć swój portfel.

 

2. PRZYSTĄPIENIE DO KOPALNI

Uwaga! Przy wyborze pakietu upewnij się, że jest to pakiet dla kryptowaluty Bitcoin, gdyż kopalnia wydobywa jeszcze inne waluty (Ethereum, Ethereum Classic, Z cash i Litecoin).

Podczas rejestracji wklej skopiowany adres swojego porfela bitcoin (patrz punkt 1). Wybrany pakiet możesz opłacić swoją kartą debetową/kredytową.

Poniżej link do rejestracji w kopalni Bitcoina

Zarejestruj się teraz w kopalni kryptowalut Omnia

 

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z Bitcoinem i tym biznesem możesz skorzystać z poniższego formularza. Osoby w naszej grupie mogą liczyć na wszelką pomoc.

 

 

 

Treść tego artykułu ma  charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autorzy i serwis rosomag.pl nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w serwisie rosomag.pl. Zarabianie pieniędzy poprzez inwestycje w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.


Podoba Ci się Rosomag.pl? Lubiąc lub udostępniając ten artykuł wspierasz nasz rozwój - dziękujemy! 

 

MASZ LEKKIE PIÓRO? WYPRÓBUJ SIĘ JAKO REDAKTOR


 
Strona główna » Praca i finanse » Wszystko, co musisz wiedzieć o Bitcoinie! Jak regularnie otrzymywać Bitcoiny dzięki jednorazowej inwestycji? [PORADNIK]