Lady Gaga i jej występ na Super Bowl 2017 przejdą do historii [VIDEO] - ROSOMAG.PL
lg
fot. Al Bello/Getty Images

Lady Gaga i jej występ na Super Bowl 2017 przejdą do historii [VIDEO]

Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL). To najważniejsze wydarzenie sportowe roku obejrzało w tym roku w Stanach Zjednoczonych ponad 172 miliony osób! Niewątpliwie przyczynił się do tego  spektakularny show Lady Gaga!

Przerwa meczu – tzw. Halftime Show to bardzo ważne wydarzenie telewizyjne. Jest to nieodzowny element Finału Super Bowl. Podczas gdy zawodnicy udają się na przerwę meczu, widownia rozgrzewa się do czerwoności występem popowej gwiazdy z panteonu tych najsilniej świecących. Koszty reklam telewizyjnych emitowanych w tym czasie liczone są w dziesiątkach milionów dolarów.

W przeszłości imprezę swoimi występami uświetnili m.in.

1991: NEW KIDS ON THE BLOCK, 1993: MICHAEL JACKSON, 2001: N’SYNC, AEROSMITH I BRITNEY SPEARS, 2004: JANET JACKSON I JUSTIN TIMBERLAKE, 2011: BLACK EYED PEAS, USHER I SLASH, 2012: MADONNA, M.I.A., NICKI MINAJ, 2013: BEYONCE, 2014: BRUNO MARS, 2015: KATY PERRY, 2016: COLDPLAY, BEYONCE I BRUNO MARS

Finał Super Bowl 2017 i „Halftime Show” Lady Gaga

W 2017 roku „Halftime Show” podczas 51. Finału Super Bowl należał do Lady Gaga.

Lady Gaga stojąc na samym szczycie stadionu NRG Stadium w Houston w Texasie rozpoczęła swój występ wykonując amerykańskie pieśni patriotyczne „God Bless America” i „This Land Is Your Land„. Efekt był niesamowity – wzbogacony zsynchronizowanym pokazem świecących  dronów unoszących się na tle ciemnego nieba. Następnie artystka zeskoczyła (!) z dachu wykonując akrobacje na wysokości 80 m na specjalnej uprzęży . Lady Gaga swój niezwykły występ rozpoczęła w kosmicznym kostiumie przygotowanym przez dom mody Versace.

Podczas niemal 15-minutowego show gwiazda kilkukrotnie zmieniała kostium, żywiołowo tańczyła i grała na instrumentach! Wykonała swoje największe przeboje: Just DancePoker FaceTelephoneBorn This Way czy Bad Romance. Gwiazda  zaprezentowała również swój najnowszy singiel Million Reasons.

Warto podkreślić, że Lady Gaga zaśpiewała na żywo, nie wspomagając się playbackiem. Taka praktyka jest bardzo rzadko spotykana podczas występów tego typu. Tym bardziej świadczy to o klasie artystycznej gwiazdy.

Lady Gaga wzbudziła swym występem zachwyt wśród wielu widzów ale także kolegów po fachu. Jej występ zaliczany jest do tych najlepszych w historii Finałów Super Bowl!

Jeśli show gwiazdy zrobił na Tobie wrażenie – polub lub udostępnij ten artykuł.

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀