Pierwsze spotkanie Hanki i Marka - fragment "M jak Miłość" z 2000 roku! [VIDEO] - ROSOMAG.PL

Pierwsze spotkanie Hanki i Marka - fragment "M jak Miłość" z 2000 roku! [VIDEO]

M jak miłość
fot. youtube.com

serial "M jak Miłość" jest emitowany w TVP2 od 2000 roku. Obecnie serial ten pozostaje najpopularniejszym programem telewizyjnym w Polsce. Każdy odcinek "M jak Miłość" ogląda ponad 7 mln widzów! Zobacz niezapomnianą scenę z czasów początku serialu

M jak Miłość - Hanka i Marek Mostowiak

"M jak Miłość" to opowieść o losach wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Przedstawicielem średniego pokolenia, i zarazem jednym z głównych bohaterów serialu jest Marek Mostowiak (grany przez Kacpra Kuszewskiego). W jednym z wczesnych odcinków serialu, Marek poznaje swoją przyszłą żonę Hankę Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Aktorzy stworzyli kultową kreację i przez długi czas pozostawali najsłynniejszą parą polskich seriali telewizyjnych. Wszystko przerwała słynna śmierć w kartonach Hanki Mostowiak.

Zobacz jak zaczęło się szczęście Hanki i Marka. Scena ukazuje pierwsze spotkanie ulubionej pary telewidzów, kiedy to Hanka była nową kelnerka, a Marek, będąc przy kasie, poznał ją przy okazji wizyty w barze. Prawdziwa szkoła podrywu rodem z początku XXI wieku ;-)

Jakie jest Twoje zdanie na temat serialu? Dodaj swoją opinię w komentarzach i udostępnij ten artykuł jeśli Ci się spodobało :-)

zdjęcie: youtube.com

UDOSTĘPNIAJĄC KREUJESZ TREND:

📩

Ciekawy artykuł? Udostępnij go i wpływaj na AKTUALNY TREND 🚀

Rosomag.pl