Magia liczb - numerologia - ROSOMAG.PL
numerologia

Magia liczb – numerologia

Dookoła otaczają nas liczby. Gdzie się nie obejrzymy dostrzec możemy jakiś numer. Patrząc w kalendarz, na telefon, zegarek, samochód, autobus, czy tramwaj. Numer domu, mieszkania, data urodzenia, daty ważnych wydarzeń w naszym życiu, pesel, to wszystko składa się z cyfr. Pewnie obiło wam się kiedyś o uszy słowo numerologia. Jest to prognozowanie z liczb. Czy rzeczywiście liczby odgrywają tak wielką rolę w naszym życiu?

Informacje dostarczane przez liczby – numerologia

Niewątpliwie liczby mają dla nas duże znaczenie. Często wierzymy, że dana liczba jest dla nas szczęśliwa, albo że przynosi nam pecha np. trzynastka. Liczby, z których składa się nasza data urodzenia mogą nam dostarczyć wiele informacji o nas. Na przykład jakie są nasze wady, zalety, jakie mamy uzdolnienia, co nam w życiu sprawia radość, a co jest dla nas problemem.  Z daty urodzenia możemy również wyczytać jakim typem człowieka jesteśmy i co jest dla nas w życiu ważne. Istnieje także numerologia partnerska, dzięki której możemy dowiedzieć się, czy nasz związek będzie szczęśliwy, czy pasujemy do siebie oraz na co musimy uważać w związku.

Jaka liczba jest Ci przypisana

Każdy z nas posiada swoją liczbę, wibrację urodzinową. Oto sposób jak ją obliczyć: musimy wziąć pod uwagę dzień, miesiąc i rok naszych urodzin. Następnie należy zsumować wszystkie cyfry z daty urodzenia. Na przykład jeśli dana osoba urodziła się 4 listopada 1992 roku,  to liczbę dla tej osoby liczy się następująco:

4+1+1+1+9+9+2 = 27 Otrzymany wynik należy zsumować 2+7 = 9. Otrzymujemy cyfrę 9, co oznacza, że dana osoba jest numerologiczną dziewiątką.

Wyróżnia się także liczby mistrzowskie, czy inaczej zwane doskonałe, należą do nich:

11, 22, 33, 44 lub 55. Jeżeli otrzymamy taki wynik, nie musimy go już sumować. Mówi się, że liczby mistrzowskie posiadają szczególną, wyższą wibrację.

Moje doświadczenia z numerologią

Interesują mnie tematy ezoteryczne. Natomiast jeżeli chodzi o horoskopy to poczytać lubię, ale niekoniecznie w nie wierzę. Aczkolwiek uważam, że liczby rzeczywiście mogą nam dużo powiedzieć. Sam Pitagoras powiedział kiedyś, że wszystko jest liczbą. Grecki filozof uważał, że Wszechświat wyrażony jest w matematyce, a człowiek może uchwycić naturę rzeczy tylko przez liczbę.

Moją osobistą liczbą jest 33. Jest to liczba mistrzowska. Jednak bliżej mi do liczby 6 niż 33, co może wynikać z tego, że jestem jeszcze młoda i wibracja liczby 33 się jeszcze u mnie nie ujawniła. Jednak jeżeli chodzi o szóstkę to doskonale opisuje moją osobę i trudno mi się z tym nie zgodzić.

Chcesz wiedzieć więcej?

Więcej informacji na temat numerologii znajdziecie w Internecie. I właśnie tam znajdziecie opisy waszych liczb, które przygotowały osoby mające większą wiedzę w tym temacie niż ja. Oczywiście nie dajmy się zwariować, to jak potoczy się nasze życie zależy od nas samych, ale liczby mogą nam czasami pomóc dokonać różnych wyborów.

Piszcie w komentarzu jaka liczba jest wam pisana i czy jej opis do was pasuje. ;)

Pozdrawiam, Pamela.

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀