7nzl0WOou-8
ZAKUPY NA CZASIE DLA: KOBIETY MĘŻCZYZNY DZIECKA DOMU

Rosomag.pl » Rozrywka i sztuka » Uzdolniona dwunastolatka i jej niesamowity występ w Mam Talent [VIDEO]

Darci Lynne to dwunastolatka, której największym marzeniem był występ w Mam Talent. Niezwykle sympatyczna dziewczynka wystąpiła na scenie wraz ze swoim „króliczkiem” Petunią

Przed występem Simon Cowell spytał uczestniczkę dlaczego zdecydowała się przyjść do programu – Darci Lynne stwierdziła, że „chciałaby podtrzymać przy życiu brzuchomówstwo bo nie jest zbyt popularne…

Darci Lynne postanowiła ćwiczyć brzuchomówstwo ponieważ była nieśmiała. Kukiełka, którą otrzymała od mamy w prezencie na 10 urodziny odmieniła jej życie!

Niezwykły występ dwunastoletniej brzuchomówczyni  z króliczkiem

Dziewczynka, która brzuchomówstwem zajmuje się zaledwie od dwóch lat dała wspaniały pokaz, który zaskoczył i oczarował wszystkich! Owacja na stojąco spowodowała, że uczestniczka rozpłakała się ze wzruszenia. Komplementom nie było końca! Jurorzy i widzowie byli przekonani, że dziewczynka zaprezentuje jakiś prosty skecz, tymczasem uczestniczka Mam Talent zaśpiewała bardzo silnym i poprawnym głosem piękną piosenkę. Oczywiście mając przy tym zamknięte usta – jak na prawdziwego brzuchomówcę przystało! :) Dodatkowo Darci bardzo dobrze poradziła sobie z trudną sztuką animacji dzięki czemu wszyscy widzowie mieli wrażenie, że Petunia to żywe stworzenie :)

Występ dwunastolatki spodobał się do tego stopnia, iż Mel B skorzytała z przycisku Golden Buzzer i zapewniła tym samym dziewczynce bezpośredni awans do występów na żywo.

Obecnie Darci Lynne bierze udział w Finale amerykańskiej edycji Mam Talent. Trzymamy kciuki!

 POLUB LUB UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ: 

 

MASZ LEKKIE PIÓRO? ZACZNIJ BLOGOWAĆ W ROSOMAG.PL