Angelina Jordan - życiorys i kariera | ROSOMAG.pl
Angelina Jordan
fot. last.fm

Angelina Jordan – talent nie z tej ziemi [VIDEO i GALERIA]

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

Na scenę castingu norweskiej edycji Mam Talent wychodzi nikomu nieznana osoba. Śpiewa bardzo trudną i depresyjną piosenkę Gloomy Sunday. Wykonanie utworu, interpretacja, warsztat i niezwykła energia budzą zachwyt  jurorów i publiczności. Wszyscy są wstrząśnięci występem, jak i wykonawcą; 8-letnią dziewczynką o imieniu Angelina Jordan

Tak na scenie programu telewizyjnego w 2014 roku narodziła się wyjątkowa wokalna gwiazda. Według licznych opinii jedna z najzdolniejszych i najbardziej niesamowitych wokalistek!

Angelina Jordan – gwiazda nie z tej ziemi

Angelina Jordan (ur. 10 stycznia 2006 roku w Norwegii) już jako czteroletnia dziewczynka wyszukiwała utwory w serwisie YouTube. Największe wrażenie robiła na niej Whitney Houston, która wówczas stała się jej wokalną idolką. Jednak muzyka pop nie była jej granicą. Szybko zakochała się w najtrudniejszym gatunku muzycznym jakim jest jaaz i pokochała takich artystów jak amerykańska śpiewaczka jaazowa Billie Holiday. Choć wydaje się to niewykonalne, czy wręcz niemożliwe w jej wieku, zaczęła doskonale interpretować i śpiewać bardzo trudne utwory swoich ulubionych artystów.

Rodzice Angeliny Jordan

Rodzice szybko zdali sobie sprawę z jak wielkim talentem mają do czynienia i zgłosili córkę do programu Mam Talent (Norway’s Got Talent).

Na następnej podstronie zapis video z jej pierwszego publicznego występu podczas castingu do programu.

Kontynuuj poniżej zmieniając podstronę

DROGI CZYTELNIKU

Podzielisz się artykułem, który właśnie przeglądasz? To dla nas ważne 🚀

DZIĘKUJEMY - ROSOMAG.PL 💌