Angelina Jordan - talent nie z tej ziemi [VIDEO i GALERIA] - ROSOMAG.PL
Angelina Jordan
fot. last.fm

Angelina Jordan – talent nie z tej ziemi [VIDEO i GALERIA]

Ostatnia aktualizacja:

„Myślę, że masz w sobie starą duszę, która żyje tam od wielu lat. Od początku miałem gęsią skórkę. Naprawdę, brak mi słów” – skomentował jej występ jeden z jurorów. „Myślę, że urodziłaś się, by śpiewać, mamy przed sobą prawdziwą gwiazdę” – oceniła inna jurorka.

Młoda artystka równie doskonale poradziła sobie w kolejnym etapie, wykonując piosenkę Nancy Sinatry – Bang Bang. 

Ostatecznie Angelina Jordan wygrała całą edycję norweskiego Mam Talent!

Angelina Jordan – nieziemski talent

Angelina Jordan
Angelina Jordan – wzbudza zachwyt swoim talentem i nieziemską energią | fot. facebook.com/angelinajordanofficial

Angelina zaskakuje z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze oszałamia swoim talentem. Poziom jej warsztatu wokalnego, ekspresji i artyzmu jest absolutnie niesamowity! Wręcz nieosiągalny dla wielu dojrzałych i zawodowych śpiewaków. A co dopiero dla dziecka.

Drugim powodem, być może nawet ważniejszym od pierwszego, jest niesamowita energia i aura, które biją od Angeliny. Często zdarza się, że podczas jej występów ludzie zaczynają czuć się niesamowicie błogo, niektórzy zaczynają płakać. Po prostu coś pęka w słuchaczach Angeliny Jordan i następuje swoiste emocjonalne katharsis odbiorców jej sztuki.

Zarówno dzieci, jak i dorośli, po prostu kochają Angelinę oraz jej wybitny artyzm. Podczas koncertów wielu z jej widzów odnosi wrażenie, że ma do czynienia z kimś wyjątkowym, z bliżej nieokreśloną i tajemniczą formą absolutu. Najpopularniejsza teoria mówi o „bardzo starej duszy”, która z jakiegoś powodu pojawiła się na ziemi. Być może w jej sztuce chodzi więc o coś więcej niż wyłącznie o przekaz artystyczny. Wiele osób, w tym koneserów muzyki i jaazu, uważa że Angelina Jordan to jedna z najbardziej niezwykłych i uzdolnionych osób z branży muzycznej. Trzeba obiektywnie przyznać, że coś jest na rzeczy. Chociażby uwzględniając nieziemski talent tak młodej osoby jaką jest Angelina.