Nostradamus przepowiednie dla Polski i III Wojna Światowa - ROSOMAG.PL
przepowiednia nostradamusa

Trzecia wojna światowa – przepowiednia Nostradamusa i inne przepowiednie o losach Polski i świata

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

Obserwując obecną sytuację polityczną, można odnieść wrażenie, że jesteśmy bardzo blisko zbrojnego konfliktu na skalę światową. W mediach coraz częściej możemy usłyszeć o toczących się walkach na Bliskim Wschodzie, a także o zagrożeniach, jakie szykowane nam są ze strony terrorystów, którzy powiązane są z ISIS. Fala uchodźców, która zalała Europę stanowi kolejny element niepokoju, co w ostateczności budzi w ludziach opinię, iż stoimy u progu wojny, która z czasem ogarnie cały świat. Co o tym mówi przepowiednia Nostradamusa oraz wizje innych mistyków?

III Wojna Światowa i przepowiednie znanych wizjonerów

Wydarzenia, jakich jesteśmy świadkami kładą się na ustach wielu z nas. Wybrzmiały one nie tylko w naszych czasach. Oto wiele razy wypowiedziane zostały przez usta proroków, wizjonerów i wieszczy. Czy zatem czasy, w których przyszło nam żyć zaprowadzą nas do III wojny światowej i w rezultacie końca świata? Oto kilka przepowiedni, które mają się niebawem wydarzyć. Najbardziej znaną jest oczywiście przepowiednia Nostradamusa.

Przepowiednia Nostradamusa o trzeciej wojnie światowej

Najpopularniejszym prorokiem, który jest dziś wielokrotnie przywoływany był Nostradamus, XVI wieczny mistyk, który przepowiedział Napoleona i Hitlera. Przepowiednia Nostradamusa w jego czterowierszach stwierdza, że w XXI wieku Europa przeżyje najazd islamu, a największy najazd muzułmańskich armii na mieć miejsce na Grecję, Bałkany oraz Włochy, Hiszpanię i Francję. Obecnie doskonale wiemy, jak wielu młodych uchodźców, pochodzenia islamskiego, znalazło się w krajach, o których wyżej mowa. Według Nostradamusa, do Francji ma przybyć tylu wyznawców islamu, że kraj ten nie będzie potrafił sobie poradzić z ich naporem, a tym samym z działaniami, jakich będą dokonywać. Pod naporem wydarzeń, wybuchnie tam wojna domowa, co z czasem ma doprowadzić do rozpadu państwa.

przepowiednia Nostradamusa
Czy na naszych oczach zaczynają wypełniać się przepowiednie słynnego proroka Nostradamusa?

Nastroje we Francji mają doprowadzić do pożaru Paryża, co będzie zaczątkiem przeniesienia się niekorzystnych wydarzeń na inne państwa. Podobna sytuacja ma czekać Hiszpanię i Włochy. Straty, w wyniku islamskich pragnień, odczują również Niemcy, które dziś goszczą w swoich granicach setki tysięcy uchodźców. Wydarzenia, które będą miały miejsce, staną się zarzewiem do wojny i ogarną z czasem wiele europejskich państw. Rozpocznie się wielka wojna religijna, która będzie toczyła się pomiędzy islamem i chrześcijaństwem. Nostradamus pisał, że ma ona trwać 27 lat, a Polska ma być pod niewielkim wpływem islamskim, jednak w tej wojnie nie odniesie większych szkód. Trzeba przyznać, że przepowiednia Nostradamusa brzmi bardzo złowieszczo.

Kontynuuj poniżej zmieniając podstronę

DROGI CZYTELNIKU

Podzielisz się artykułem, który właśnie przeglądasz? To dla nas ważne 🚀

DZIĘKUJEMY - ROSOMAG.PL 💌