Pożyczka online. Aktualny ranking 2024
ranking pożyczek pozabankowych

Pożyczka online. Aktualny ranking 2024

Poniższy, aktualny ranking pożyczek finansowych zawiera najlepsze firmy w Polsce - udzielające tzw. szybkie pożyczki, czy też pożyczki online od ręki - na dogodnych i uczciwych warunkach. 

Pożyczka online - którą wybrać w 2024?

To zaufane i godne polecenia firmy, które działają w pełni zgodnie z polskim prawem. Jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy na swoim koncie, pożyczki spoza banku i oczekujesz korzystnych warunków spłaty - wybierz z poniższego rankingu jedną z firm. Lista jest na bieżąco aktualizowana i weryfikowana. Nasz ranking pożyczek finansowych to najlepszy sposób na dokonanie odpowiedniego wyboru.

Pożyczka online bez BIK z największą przyznawalnością

Ranking to także pożyczki online bez BIK i bez zaświadczeń - z największą przyznawalnością

Szukasz sprawdzonych i bezpiecznych pożyczek online - tzw. chwilówek? Nasz ranking  pożyczek pozabankowych prezentuje wyłącznie najlepsze pożyczki finansowe przez internet. Ranking chwilówek jest na bieżąco aktualizowany, co oznacza, że znajdują się na nim wyłącznie firmy i pożyczki godne zaufania. Z pewnością znajdziesz pożyczkę dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości.  Ranking zawiera szeroki wachlarz pożyczek - z terminem spłaty pożyczki od jednego dnia do nawet kilku lat! Weź swoją pożyczkę z firmy godnej zaufania i ciesz się swoimi pieniędzmi - nawet dziś!

Pożyczka online od ręki

pożyczka online

Życie bywa nieprzewidywalne. Często również w wymiarze finansowym lecz nie każdy lubi pożyczać pieniądze. Jednak czasem jest to po prostu konieczne. Dziś łatwo o utratę pracy. Zanim nie znajdziemy nowej pracy, musimy zadbać o środki finansowe jeśli nasze oszczędności były znikome. Coraz bardziej popularnym i lubianym sposobem są pożyczki online, które charakteryzują się wysoką przyznawalnością, minimum formalności oraz krótkim czasem oczekiwania na pieniądze. Środki finansowe możesz mieć na swoim koncie nawet w 15 minut!

Raport - pożyczki pozabankowe online

Raport Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (PZIP) oraz Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego (FRRF) bazuje na danych od pożyczkodawców. Jest miarodajnym i czasochłonnym badaniem. Raport za rok 2017 podaje, że Polacy wzięli 3,87 mln pożyczek na łączną kwotę około 4,3 mld zł.  O rozmiarze działalności firm pożyczkowych pozabankowych najlepiej świadczy fakt, że już co dziesiąty dorosły Polak skorzystał z ich usług. Polacy pokochali pożyczki pozabankowe!

Dlaczego warto skorzystać z rankingu pożyczek online?

Ponieważ ranking umożliwia dokonanie najlepszego wyboru i wzięcie pożyczki od sprawdzonej, bezpiecznej i zaufanej firmy, która jasno określa warunki przyznania pożyczki oraz jej spłaty bez żadnych ukrytych kosztów, co dawniej czasami miało miejsce wśród firm pożyczkowych. Dziś na rynku usług szybkich pożyczek finansowych, potocznie nazywanych przez wielu Polaków "chwilówkami" - panuje olbrzymia konkurencja, którą w ogromnej większości zdominowały profesjonalne i odpowiedzialne firmy. 

Firmy z powyższego rankingu pożyczek online (pozabankowych) działają w pełni legalnie i transparentnie. Ma to duże znaczenie i jest istotnym faktem przy wyborze odpowiedniej firmy wśród potencjalnych klientów firm pożyczkowych. I oczywiście warto pamiętać, że ranking zawiera również pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnością. 

Pożyczka online - na co zwrócić uwagę? 

  • oceń swoje możliwości spłaty danej kwoty w zadeklarowanym czasie
  • istotne są zapisy dotyczące opłat za pożyczkę (wszystkich poza oprocentowaniem)
  • jakie są warunki odstąpienia od umowy?
  • jakie są warunki przedłużenia spłaty?
  • wysokość kosztów związanych z opóźnieniem w spłacie pożyczki
  • czy występują zapisy związane z ewentualnym zabezpieczeniem pożyczki?

Kierując się powyższymi zasadami możesz dokonać świadomego i bezpiecznego wyboru odpowiednio dobranej dla siebie pożyczki pozabankowej. Powyższy ranking pozabankowych pożyczek jest przydatnym narzędziem w podjęciu decyzji i w wyborze idealnie dopasowanej dla siebie firmy pożyczkowej.