TOP 8 firm na staże, praktyki i pracę w IT - ROSOMAG.PL
IT

TOP 8 firm na staże, praktyki i pracę w IT

Popularność sektora IT niezmiennie rośnie. Ciekawa ścieżka rozwoju i niezłe wynagrodzenie na start, czynią ten sektor rynku pracodawców atrakcyjnym i często wybieranym przez absolwentów. W Polsce ulokowali się najwięksi gracze tego rynku. Poniżej prezentujemy ranking najbardziej atrakcyjnych pracodawców z sektora IT [red.]

Praca w IT

1. Google.Inc

Biuro Google Wrocław

Jeśli myślisz o stażu lub praktyce, w swoich poszukiwaniach nie możesz pominąć Google. Firma ta zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w rankingu Forbes na najlepszego pracodawcę 2015 roku.
Innowacja i oryginalne biura, a także świetna ścieżka rozwoju kusi niemal każdego. W Polsce, Google ma swoją siedzibę w Warszawie i Wrocławiu, ale jego biura znajdują się na każdym kontynencie. Jeśli dobrze operujesz angielskim i chętnie rozpoczniesz przygodę życia z Google, aplikuj bez wahania!

Gdzie: Warszawa, Wrocław
Kiedy: cały rok
Forma: płatne
Aplikacja: formularz zgłoszeniowy
Wymagania: licencjat/magister

Zajrzyj na stronę kariery Google.

2. IBM Polska

IBM biuro

Jesteś zainteresowany szlifowaniem swoich kompetencji oraz pracą w firmie, która jest jednym ze światowych leaderów w branży? W IBM możesz rozwijać swoje umiejętności praktycznie w dowolnym miejscu na świecie, a każdy z uczestników praktyk ma swojego mentora. W Polsce biura IBM znajdziesz w Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach. Co do programów, masz pełny wachlarz wyboru  – krótkie kilkumiesięczne staże, praca świeżo po studiach. IBM uczyni Cię ekspertem w swojej dziedzinie.

Gdzie: Warszawa, Wrocław, Katowice
Kiedy: cały rok
Forma: płatne
Aplikacja: formularz zgłoszeniowy

Wymagania: licencjat/magister

Zajrzyj na stronę kariery IBM.

3. Apple

apple biuro

Apple kojarzy się z innowacyjnością, precyzją oraz designem, który pokochał niemal cały świat. Gdy raz przekroczysz mury firmy w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Łodzi, już nigdy nie będziesz chciał ich opuścić. Możesz zapisać się na letni staż lub pracować podczas roku akademickiego. Elastyczne godziny, dostosowane dokładnie pod Twoje preferencje z całą pewnością nie przeszkodzą Ci w nauce. Apple bardzo ekskluzywnie dobiera swoich stażystów, dlatego trudno o staż w Polsce, jednak warto być na bieżąco i śledzić informacje na stronie.

Gdzie: Warszawa, Kraków, Częstochowa, Łódź
Kiedy: cały rok
Forma: płatne
Aplikacja: formularz zgłoszeniowy

Wymagania: licencjat/magister

Zajrzyj na stronę kariery Apple.

4. INTEL Polska

intel biuro office

Staż w Intelu to zarówno nauka pod okiem specjalistów, jak i świetna okazja do tego, aby nawiązać znakomite znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości czymś obiecującym . Co więcej, stażyści korzystają z podobnych benefitów, co pracownicy. Studenci ostatniego roku studiów licencjackich oraz magisterskich są bardzo mile widziani. Jeśli studiujesz matematykę, fizykę, informatykę w Gdańsku lub zarządzanie i marketing w Warszawie, aplikuj już teraz. Za staż otrzymasz wynagrodzenie.

Gdzie: Warszawa, Gdańsk
Kiedy: wakacje, full time, part-time nawet przez 2 lata
Forma: płatne
Aplikacja: formularz zgłoszeniowy
Wymagania: licencjat/magister: informatyka, matematyka, fizyka

Zajrzyj na stronę kariery Intel.

5. Siemens

Siemens katowice biuro

130 lat firmy Siemens na rynku polskim to wielki sukces więc jeśli chcesz odnaleźć swoje miejsce w stabilnej firmie, która jest ugruntowana na rynku, koniecznie powinieneś skorzystać z oferty płatnych staży Siemens. Program Stażowy Siemens od podstaw pokaże Ci sposób funkcjonowania innowacyjnej, globalnej organizacji z branży technologicznej. Warto również skorzystać ze wsparcia merytorycznego, które oferują mentorzy i eksperci. Firma ma swoje siedziby w 14 miastach w Polsce, ale staże odbywają się jedynie w Warszawie, Łodzi, Elblągu i Bielsko-Białej.

Gdzie: Warszawa, Łódź, Elbląg, Bielsko-Biała
Kiedy:
Forma: płatne
Aplikacja: formularz zgłoszeniowy
Wymagania: student studiów informatycznych i pokrewnych

Zajrzyj na stronę kariery Siemens.

6. Comarch

comarch

Jeśli studiujesz informatykę lub inne dziedziny pokrewne, firma zaprasza na staż, który zazwyczaj obejmuje trzy profile: programistyczny, inż. systemowy oraz Embedded, trwają one 3 miesiące, a po ukończeniu programu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający jego umiejętnśsci. Warto się przyłożyć o powierzonych zadań, ponieważ najlepsi mają szanse zostać pracownikiem firmy. Nabór na rok 2017 rozpocznie się dopiero w marcu więc masz jeszcze szansę, aby się przygotować. Staże odbywają się aż w 10 miastach Polski min. w Warszawie, Gliwicach, Lublinie i Wrocławiu.

Gdzie: Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław.
Kiedy: marzec – kwiecień: rekrutacja i testy , 3 miesiące staż wakacyjny
Forma: płatne
Aplikacja: formularz
Wymagania: student studiów informatycznych i pokrewnych

Zajrzyj na stronę kariery Comarch.

7. ABB

ABB siedziba firmy

ABB to międzynarodowy koncern przemysłowy, który specjalizuje się w wielu dziedzinach min. automatyce, robotyce i energetyce. ABB rekrutuje przez cały rok, ale tylko część praktyk jest płatna. Warto zaleźć w sobie determinację, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe pracując w międzynarodowym środowisku. Aktualnie firma prowadzi nabór na praktyki w Centrum Systemów informatycznych ABB w Krakowie i Łodzi. Czy możesz poświęcić 20h tygodniowo na swój rozwój oraz pracę w firmie ABB? Jeśli tak – aplikuj śmiało!

Gdzie: Kraków, Łódź
Kiedy: cały rok oraz Program Praktyk Letnich
Forma: płatne i bezpłatne
Aplikacja: list motywacyjny i CV w języku angielskim, formularz zgłoszeniowy
Wymagania: student studiów informatycznych i pokrewnych, co najmniej 20h tygodniowo

Zajrzyj na stronę kariery ABB.

8. vSoft

Vsoft stapler

Vsoft to polska spółka akcyjna, jej siedziba mieści się w Krakowie. Firma od 20 lat projektuje i wdraża autorskie oprogramowanie. Dołącz do vSoft Trainee Academy! To świetna okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności, które są istotne dla przyszłych pracodawców. Możesz wybrać pomiędzy letnim – miesięcznym programem stażowym lub 3-miesięcznym (całorocznym). Być może nie będziesz musiał szukać dalej – Najlepsi uczestnicy programu VSoft Trainee’s Academy otrzymują propozycję stałego zatrudnienia. Aplikacja jest banalnie prosta – wystarczy, że wyślesz swoje CV.

Gdzie: Kraków
Kiedy: cały rok: 1-3 miesiące, miesięczne staże wakacyjne (zgłoszenie można przesyłać do końca maja)
Forma:
Aplikacja:  formularz zgłoszeniowy
Wymagania: student studiów informatycznych i pokrewnych

Zajrzyj na stronę kariery vSoft.

 

Stapler poszukuje najlepszych pracodawców w Polsce, jeśli chcesz nam pomóc, wypełnij ankietę. Zajrzyj na stapler.pl – portal, który pomoże Ci rozwinąć Twoją karierę!

 

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀