Młodszy wygląd skóry najlepszym prezentem dla seniorek [PR] - ROSOMAG.PL
Mary Kay kosmetyki

Młodszy wygląd skóry najlepszym prezentem dla seniorek [PR]

Chciałam Cię zainteresować „prezentem”, który możesz ofiarować swojej mamie lub każdej kobiecie w zaawansowanym wieku

Jestem doradcą urodowym, wizerunkowym i w tym temacie współpracuję z selektywną amerykańską marką kosmetyczną – Mary Kay. Dla Twojej Mamy mam zaproszenie na bezpłatną (Ona nie musi o tym wiedzieć…) sesję pielęgnacyjną-makijażową, na której każda mama (bez względu na wiek) się zrelaksuje, dostanie szybki lecz efektywny cytrusowy zabieg na dłonie, dowie się jak pielęgnować swoją skórę twarzy, by wyglądać troszkę młodziej. Dobiorę podkład i pomogę Jej zrobić sobie lekki dzienny makijaż, by poczuła się jak milion dolarów!

Jeśli spodoba Jej się jakiś kosmetyk będziesz mogła/mógł za niego dyskretnie zapłacić (w końcu prezent Jej się należy) – a jeśli niczego nie będzie chciała, skorzysta przynajmniej z godzinki relaksu i ucieszy się przez kilka godzin z pięknego wyglądu twarzy.

IMG 0157Zobacz jak wypielęgnowałam i pomalowałam swoją mamę na niedawną rodzinną uroczystość – to będzie chyba najlepsza rekomendacja mojego doradztwa. Nawet w wieku senioralnym można czuć się i wyglądać lepiej. I o to chyba nam wszystkim chodzi?

Termin i miejsce (także dojeżdżam do klientek) takiej bezpłatnej i niezobowiązującej do zakupu sesji ustalam indywidualnie – zadzwoń do mnie (601 73 21 46) lub napisz: b.lukasiewicz@op.pl – omówimy szczegóły, odpowiem na pytania.

 

Beata Łukasiewicz – Doradca Piękna

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀