Top 5 - gdzie dobrze zjeść we Wrocławiu - ROSOMAG.PL
restauracje

Top 5 – gdzie dobrze zjeść we Wrocławiu

Przygotowałam dla was zestawienie Top 5 miejsc, w których można zjeść coś dobrego, za przyzwoitą cenę i w fajnym, przyjemnym miejscu

Top 5 – to pięć najlepszych według mnie lokali z tych, o których pisałam już wcześniej na blogu. Powstało kilka postów z wyborem ciekawych miejsc z dobrym jedzeniem, a dzisiejsze zestawienie jest swoistym podsumowaniem i wybranie tych najlepszych.

 

8misek

1

Częściej bywam w foodtrucku na ulicy Borowskiej niż do lokalu stacjonarnego na Włodkowica. Przyznam, że ceny na Borowskiej są zachęcające – bułka maślana z szarpaną wołowiną kosztuje 12zł i przynajmniej ja mogę się nią spokojnie najeść.

8misek według mnie to po prostu bardzo smaczne jedzenie i warto tam od czasu do czasu zajrzeć.

 

Szynkarnia

2

Szynkarnia znajduje się na ulicy św. Antoniego, z tego, co zauważyłam, od czasu do czasu pojawia się coś nowego w menu. Szynkarnia specjalizuje się w piwach kraftowych i z bogatej listy, można wybrać ciemne słodkie albo pszeniczne z mango.

 

Breadway

3

Breadway to moje najnowsze odkrycie, restauracja funkcjonuje od jakiego czasu, ale wcześniej kojarzyła mi się tylko ze świeżym chlebem. Niedawno spróbowałam tam śniadania i bardzo polubiłam to miejsce. Breadway mieści się w Rynku, obok banku BZ WBK (nie polecam tam konta, same problemy i duże opłaty).

 

Agawa

4

Restauracja Agawa znajduje się w Parku Południowym i zachwyciłam się tam naleśnikami po meksykańsku. Niemniej jednak w Agawie próbowałam również gofry z polewą czy z bitą śmietaną i polewą, lody, pizze i nawet żurek. Do Agawy zwykle zaglądam w drodze powrotnej z pracy, jak wracam rowerem.

Motyla Noga

5
źródło: FB Motyla Noga

Motyla Noga mieści się na ulicy Więziennej, szczególnie polecam patio. Motyla Noga to przede wszystkim pub z bardzo dobrym tatarem i frytkami w ofercie. W Motylej nodze jest przyjmie zwłaszcza, w lato, na patio, natomiast wnętrze pubu nie jest zbyt zachęcające, jak dla mnie.

Artykuł pochodzi z bloga kamilawewroclawiu.com

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀