Ferie zimowe z darmowym ubezpieczeniem - ROSOMAG.PL
dzieci ferie

Ferie zimowe z darmowym ubezpieczeniem

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży szkolnej czas wypoczynku oraz radości. Radość jest podwójna,  gdy ferie mogą spędzać atrakcyjnie – np.  w górach. Są wtedy możliwości uprawiania sportu czy wspólnych zabaw w plenerze. Los bywa jednak nieprzewidywalny dlatego zapobiegliwy rodzic nie zapomina o ubezpieczeniu swojego skarba

Ubezpieczenie dzieci i młodzieży na ferie

Firmy ubezpieczeniowe oferują wiele różnego rodzaju zabezpieczeń przed skutkami nieszczęśliwego wypadku czy też kłopotów zdrowotnych podczas wyjazdu, zwłaszcza gdy jest on połączony z aktywnym wypoczynkiem. Wiadomo, że dzieci są pełne energii, ciekawe, wszędzie ich pełno – trzeba więc je chronić.

A co byś powiedział, gdyby ochrona poważnych zdarzeń w czasie ferii była zupełnie bezpłatna? Niemożliwe? A jednak! Firma ubezpieczeń na życie „Prudential” oferuje na cały czas ferii zimowych, czyli od 17. stycznia do 1. marca 2015 r. bezpłatne ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży w wieku od lat 3 do 18. To promocyjne ubezpieczenie dla dzieci na wypadek poważnych zdarzeń obejmuje aż 1,5 miesięczny okres zimowego wypoczynku. Polisa jest ważna na całym świecie, przez całą dobę. Kwota ubezpieczenia wynosi 10 tysięcy złotych. Wyłączone są z tych zdarzeń lekkie obrażenia, czyli zwichnięcia, złamania i stłuczenia, od których dzieci są standardowo ubezpieczane np. przez organizatora zimowego wypoczynku. Natomiast promocyjne ubezpieczenie Na dobry początek z Prudential obejmuje przypadki cięższe: uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowanie albo utratę życia. Pełna lista zdarzeń objętych ochroną w czasie ferii znajduje się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpiecz więc dziecko od złych momentów podczas ferii, bo… nic Cię to nie kosztuje! Jedyne, co trzeba zrobić to zgłosić swoje dziecko i wypełnić polisę. Do niczego więcej ona nie zobowiązuje, a bezpłatne ubezpieczenie nie oznacza, że musisz za cokolwiek firmie Prudential płacić – teraz czy w przyszłości, chyba że będziesz chciał kontynuować ochronę także po feriach. 

Jeśli więc zainteresowała Cię opcja bezpłatnego ubezpieczenia dziecka od poważnych zdarzeń na czas zimowego wypoczynku – zadzwoń.

Czekam, pozdrawiam i życzę zdrowiaAndrzej Łukasiewicz, Konsultant Planowania Finansowego w Prudential, tel. 603 686 318

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀