Mikrodermabrazja co to jest? Wiosenna mikrodnowa skóry

Wiosenna mikroodnowa skóry! [PR]

mikrodermabrazja

Wiosnę już czuć w powietrzu, kalendarzowa jeszcze każe na siebie czekać, ale ta prawdziwa już na nas chucha ciepłym wiatrem, muska słońcem, świeższym powietrzem, śpiewem ptaków

Nasza skóra zacznie się zmieniać, bowiem pory roku mają wielki wpływ na jej wygląd i potrzeby. Zimą jest „schowana” pod kołderką różnych ochronnych kremów, poszarzała, zmęczona i przerażona mrozem, wiosną zaś potrzebuje po prostu oddechu – a więc dotlenienia. Co może dotlenić skórę, ułatwić jej oddychanie? Staranniejsze oczyszczenie, mocniejsze usunięcie złuszczonego naskórka – mikrodermabrazja!

Zabieg mikrodermabrazji – na czym polega?

Chociaż można go wykonywać przez cały rok, jednak najlepszym momentem jest ten właśnie, zanim wiosna wybuchnie z całą mocą!

Jest to zabieg kosmetyczny, który działa silniej na skórę, polegający na ścieraniu kilku (na ogół 5-7) warstw naskórka przez kontrolowany strumień mikrokryształków. Tak więc jest to mocny peeling mechaniczny, wykonywany w gabinetach kosmetycznych za pomocą specjalnej głowicy. Obecnie najbardziej popularna jest mikrodermabrazja  diamentowa, wykonywana drobinkami diamentów, ale jest jeszcze korundowa (korund to minerał, którego odmianą są szafiry i rubiny, a więc też szlachetne kamienie) i tlenowa.
Zabieg daje wiele korzyści, gdyż skóra jest dotleniona i odżywiona, poprawia się jej ukrwienie, a więc koloryt i elastyczność, zmniejsza widoczność płytkich zmarszczek, przebarwień i blizn. Ponadto, mikrodermabrazja oczyszcza i odblokowuje pory, usuwa zaskórniki zmniejsza trądzik. Pobudza skórę do produkcji kolagenu i poprawia wchłanialność składników aktywnych zawartych w kosmetykach.

mikrodermabrazjaA teraz najważniejsze – zestaw do mikrodermabrazji DOMOWEJ jest dostępny u konsultantek Mary Kay. Jego zaletą jest bezpieczeństwo użycia (w przeciwieństwie do gabinetowych zdziera tylko 2-3 warstwy naskórka), możesz więc sama regulować jego intensywność (mikrodermabrazję Mary Kay wykonuje się palcami, nie głowicą). Zawiera mikrokryształki korundu, natychmiast poprawia wygląd skóry.

Zaleca się wykonywanie tego zabiegu dwa razy w tygodniu, wieczorem. W opakowaniu jest zestaw 2 produktów: właściwej mikrodermabrazji (wystarcza na ok. 30 zabiegów) oraz serum minimalizującego pory, które uzupełnia działanie mikrodermabrazji, ściągając pory i dodatkowo rozświetlając skórę. Zestaw jest w cenie JEDNEGO zabiegu w gabinecie kosmetycznym, a więc absolutnie opłacalny staje się jego zakup.

Co więcej, przed zakupem możesz bezpłatnie wypróbować mikrodermabrazję u konsultantki Mary Kay, nauczyć się ją prawidłowo stosować - i dopiero potem podjąć decyzję o kupnie całego zestawu. A nawet jeśli dokonasz zakupu u konsultantki, ale z jakichś powodów przestanie Ci on odpowiadać, możesz skorzystać z gwarancji 100% satysfakcji – oddasz choćby używane kosmetyki i otrzymasz zwrot pieniędzy. Zasada ta nie dotyczy zakupów dokonywanych przez Internet, żadne produkty Mary Kay nie  mogą być sprzedawane na aukcjach, więc osoby wystawiające takie przedmioty nie są konsultantkami Mary Kay i mają te produkty z nielegalnych źródeł.

Zapraszam serdecznie do kontaktu – zanim wiosna nas oczaruje ciepłem i słońcem, dajmy skórze ją poczuć… na własnej skórze!

Twój Doradca Piękna,

Beata

UDOSTĘPNIAJĄC KREUJESZ TREND:

📩

Ciekawy artykuł? Udostępnij go i wpływaj na AKTUALNY TREND 🚀

Rosomag.pl