Jak noszenie wygodnych ubrań wpływa na nasze samopoczucie? - ROSOMAG.PL
fashion 1

Jak noszenie wygodnych ubrań wpływa na nasze samopoczucie?

Wygodne ubranie to takie, w którym czujemy się dobrze i komfortowo. Kiedy jednak chcemy wyglądać pięknie sięgamy po ciuchy na specjalne okazje – na przykład imieniny u koleżanki

Ciuchy na specjalne okazje

Na tak zwane „wielkie wyjście” ubieramy się elegancko, w sukienki albo kostiumy. Niezbędne będą także dodatki w postaci biżuterii oraz nieco ostrzejszy makijaż. Dobrze podkreślona uroda to jest to, co poprawia nam samopoczucie.

Eleganckie i wizytowe stroje bywają trudne do noszenia

Niektóre ubrania bywają nieco bardziej miękkie oraz dopasowujące się do ciała, inne zaś są bardziej sztywne, uwierają, albo stwarzają wrażanie dyskomfortu. Takich ciuchów nosić nie warto, chyba że chodzi o nasz wizerunek na ważnej imprezie firmowej, albo publiczne wystąpienie – wówczas trzeba to wytrzymać. Im jednak krócej, tym lepiej. Spinanie się i noszenie za ciasnych ubrań to nie jest dobry pomysł, zwłaszcza dla osób z nadwagą lub schorowanych.

Stawiaj na jakość i wygodę

women
Dopasowana sukienka  – najlepsza broń kobiet

Ładne, modne i komfortowe, tak powinna brzmieć zasada osoby, która chce dobrze wyglądać i czuć się dobrze. Wiadomo, że nie zawsze odczuwamy komfort widząc swoje odbicie w lustrze. Może to dotyczyć zarówno ciuchów zbyt ciasnych oraz zbyt rozciągniętych. Ważne jest także aby od czasu do czasu zadbać o siebie i swoja szafę.
Znalezienie jakościowych ubrań to ważna sprawa, ale też trzeba dobrze dopasować rozmiar do siebie, aby zyskać wygodę. Obecnie nie panuje moda na „wbijanie” się w o numer mniejsze ubranie, w przekonaniu że będzie się lepiej wyglądać.
Znacznie lepiej jest dopasować do swojej sylwetki krój oraz kolorystykę. Należy także zwracać baczną uwagę na materiał z jakiego ubrania są wykonane. Najlepsze są materiały naturalne i „oddychające”, przyjazne dla skóry.

Klasyczne stroje też mogą być wygodne

Do klasycznych ubrań zaliczamy wszechobecną i zawsze przydatną „małą czarną” czyli sukienkę w kolorze czarnym, która może się nadawać do pracy, na spotkanie wizytowe, a także, przy odpowiednim dopasowaniu błyskotek, na karnawałowe imprezy.

Mała czarna - nieprzemiennie modna
Mała czarna – nieprzemiennie modna

Innym strojem, raczej zaliczanym do klasyki są wszelkie komplety z żakietem. Mogą to być ciuchy, także na wiele okazji, zwłaszcza jeśli klasyczny dół zestawimy z nieco bardziej ekstrawagancką górą w postaci bluzki lub sweterka i możemy śmiało wybrać się na urodziny do przyjaciółki.
Stroje określane mianem klasycznym warto sprawić sobie w rozmiarze ciut większym, wówczas dłużej posłużą, a także będą się lepiej układać.
Pod koniec roku zawsze oczyszczamy szafę, pozbywając się starych i znoszonych ubrań. Początek nowego roku i liczne imprezy związane z karnawałem, mogą być dobrym momentem na zaopatrzenie się w coś nowego. Zwłaszcza, że pojawiają się wówczas duże obniżki cenowe i wysokiej jakości ubrania można zdobyć za niewielki procent ich normalnej ceny.

> tu kupisz najmodniejsze sukienki w wyjątkowo korzystnych cenach

Kobiece libido

DROGI CZYTELNIKU

Artykuł, który właśnie przeglądasz, możesz łatwo udostępnić poniżej.

ROSOMAG.PL 🚀