Aida Nikołajczuk | ROSOMAG.pl

Aida Nikołajczuk "Kołysanka" - jurorzy nie uwierzyli i przerwali występ [video]

aida
fot. youtube.com

29-letnia Aida Nikołajczuk to piękna dziewczyna, która postanowiła wystąpić w ukraińskiej edycji programu "X-Factor". Warto zaznaczyć, że nasza bohaterka nie brała w życiu lekcji śpiewu, a na casting do programu zaciągnęła ją najlepsza przyjaciółka. Jednak jej występ wzbudził podejrzenia u jurorów, którzy nie uwierzyli, że słyszą naturalną emisję głosu

Aida Nikołajczuk "Kołysanka" i przerwany występ

Niezwykle uzdolniona piosenkarka podczas eliminacji do programu zaśpiewała "Kołysankę" rosyjskiej wokalistki Poliny Gagariny. Obdarzona niespotykanie czystym i niesamowicie brzmiącym wokalem artystka wzbudziła konsternację wśród jury programu. Jurorzy zaczęli podejrzewać, że dziewczyna śpiewa z playbacku. Występ Aidy Nikołajczuk został przerwany i poproszono ją aby zaśpiewała a capella, co Aida uczyniła.

"Przerwaliśmy ci, bo nie mogliśmy uwierzyć w to, co słyszymy. Wydawało mi się, że korzystasz z taśmy, że na twój głos jest nałożony efekt. Masz tak czarujący tembr głosu i takie umiejętności, że brzmisz jak płyta CD, jak komercyjne nagranie" - wyjaśniał jeden z jurorów.

"Nie mogłam znaleźć żadnego nauczyciela śpiewu w moim mieście, niestety. Ćwiczę w domu, uczę się piosenek na pamięć" - opowiada Aida.

Aida Nikołajczuk ostatecznie wygrała trzecią edycję The X-Factor na Ukrainie. Ponizej spektakularny popis wokalny, który rozpoczął jej karierę.

UDOSTĘPNIAJĄC KREUJESZ TREND:

📩

Ciekawy artykuł? Udostępnij go i wpływaj na AKTUALNY TREND 🚀

Rosomag.pl